Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş

In jos 
+2
stefanyafelea
Silvicu31
6 participanți
AutorMesaj
Silvicu31
Membru Forum Animalutze
Silvicu31


Mesaje : 349
Data de inscriere : 07/07/2012
Varsta : 40
Localizare : bacau

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptyVin Dec 07, 2012 10:09 am

Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptyVin Dec 07, 2012 2:25 pm

I love you sooo sweet I love you
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptyVin Dec 07, 2012 3:50 pm

ce dragut este cheers cheers
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptyVin Dec 07, 2012 5:43 pm

Ce draguttt! Razz Razz I love you
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 6:58 am



superb cainele !!...mi-am inceput "cariera" de iubitor de animale, cautand interesata, oferta de husky...am renuntat pentru ca am aflat ca husky nu e bun de paza....si nu latra ci mai mult...urla !! Laughing oricum, ca aspect este frumos tare !
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 7:51 am

Un Husky ,,URLA" deoarece la origini este lup,dar nu numai urla ci iti este si un bun devotat prieten.Asta e parerea mea! Very Happy
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 8:42 am

I love you Exclamation Rasa aceasta de catel este preferata tatalui meu Very Happy
Sus In jos
Silvicu31
Membru Forum Animalutze
Silvicu31


Mesaje : 349
Data de inscriere : 07/07/2012
Varsta : 40
Localizare : bacau

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 9:11 am

este un catel superb pe care mil doresc foarte mult dar care sufera ingrozitor vara Smile iar iarna parca e raiul lui Smile
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 10:54 am

Este rasa mea preferata de caine mereu mi-a placut acest caine. I love you Razz
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 11:02 am

alexandra nica a scris:
Un Husky ,,URLA" deoarece la origini este lup,dar nu numai urla ci iti este si un bun devotat prieten.Asta e parerea mea! Very Happy

hmmmm....si ma mai gandesc la vecinul meu, ăla cu pusca, de peste gard....ori la vecina aia cu...sapa...de peste gardul celalalt... atunci cand prietenul asta devotat incepe sa "urle" ! Laughing
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 3:01 pm

cheers cheers acu doua veri un prieten a fratelui meu a venit cu un catel de aceasta rasa in tara.era atat de frumos dar saracu nu mai putea de cald.si nu era cald cum a fost in vara asta.
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 5:06 pm

Haideti ca ma faceti sa rad,e prima oara cand rad pe ziua de astazi chiar pe bune.
In cazul dumneavoastra va recomand un caine mut daca se poate care sa nu sara la vecina si care sa nu manance prea mult! Twisted Evil Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş EmptySam Dec 08, 2012 5:41 pm

I love you ^^
Sus In jos
Continut sponsorizat





Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty
MesajSubiect: Re: Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş   Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş Empty

Sus In jos
 
Dialog INCREDIBIL între un câine husky şi un bebeluş
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Catelusi husky
» PIERDUT//GASIT
» Prietenia intre cai si oameni (Friendship between horse and people)
» CATEII HUSKY
» Cat de mult mi-as dori un caine!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Diverse-
Mergi direct la: