Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 CAZ FFFFFF. TRAGIC !!!!!

In jos 
AutorMesaj
Yamuna.Taro
Membru Forum Animalutze
Yamuna.Taro


Mesaje : 13
Data de inscriere : 24/07/2011
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

CAZ FFFFFF. TRAGIC !!!!! Empty
MesajSubiect: CAZ FFFFFF. TRAGIC !!!!!   CAZ FFFFFF. TRAGIC !!!!! EmptyDum Iul 24, 2011 3:00 pm

Cunosc o dna. care are multe pisicute de dat spre adoptie. Si cativa catei. Am sa le postez fotografiile, dar doresc sa va spun de la bun inceput ca aceste pisicute nu au putut fi surprinse in pozitii inedite, caci pers. care le-a fotografiat a stat putin acolo. Si, fiind si la demi sol, fotografiile nu sunt f. luminoase. V arog mult de tot sa intelegeti situatia si sa adoptati, de dragul acelor animalute, despre care certific ca sunt destepte: inteligente+f. prietenoase, ca sa le salvati de acel calvar. ORICE animalut, ca si orice copilas inocent, merita o viata FERICITA!!! Eu am plans indelung, de mai multe ori de mila acelor animalute, pe care dna. respectiva nici nu are mereu cu ce sa le hraneasca. Si TOATE sunt ADORABILE!!Va ROG MULT de tot sa intelegeti ca multe pers. Sunt sarace si nu-si permit sa-si cumpere o cam. Digitala, a.i. sa fotografieze animalutele cand acestea sunt relaxate. Am sa le fotografiez eu cu mobilul. Asa ca va rog mult sa tineti cont, in pozele pe care le voi posta, numai de dregalasenia/frumusetea lor si de descrierea pe care le-o voi face. Iisus spune: CINE da fratilor mei mai MICI MIE imi da!!!!!!!
Sus In jos
 
CAZ FFFFFF. TRAGIC !!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CAZ FFFFFF. TRAGIC !!!!!
» Poveste cu final tragic...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Coş de gunoi-
Mergi direct la: