Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Fram, ursuletul polar

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  EmptyMier Aug 31, 2011 7:43 am



Cine nu-si aminteste frumoasa poveste a ursului polar, Fram, care a cucerit atatia cititori ? Tot un mic Fram a fost gasit pe mijlocul strazilor si era cat pe ce sa fie izbit de masini !...acum este insa in siguranta, deparazitat, a facut si o baita deparazitanta, are curelusa de puricei si este atat de alb si curat, incat poate fi usor confundat cu un bulgare de zapada !...

Micutul bobocel este un catel deosebit...pe cat de mic si alb, pe atat de lătrăreţ !!!...nu stiu sigur ce "dimensiuni" va avea, insa nu cred ca e talie mica !

Pentru a putea achizitiona minunatia, sunati la 0727 153 499 --jud. Bacau !


Fram, ursuletul polar  26306415

Fram, ursuletul polar  99019530

Fram, ursuletul polar  47672481

Fram, ursuletul polar  10094036

Fram, ursuletul polar  89078975

Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Re: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  EmptyMier Aug 31, 2011 8:13 am

Ce scumpic este un mic bulgaras!!!! Razz Razz Razz I love you I love you
Sus In jos
simona
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 246
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 41
Localizare : bacau

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Re: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  EmptyMier Aug 31, 2011 12:10 pm

cat e de frumusel Smile o sa isi gaseasca repede stapani
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Re: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  EmptyMar Sept 06, 2011 1:55 pm



merci , fetelor ! ...se pare ca urarile voastre au functionat....bobocel a plecat astazi la casuta lui, unde sunt sigura ca o va duce regeste !!...de bobocel s-au interesat telefonic sau prin mesaje pe net, multe persoane, insa cea mai decisa, a castigat !!...tanara care a venit azi dupa el s-a topit de drag, vazandu-l...a venit de departe cu prietenul ei...bobocelu' va locui la apartament, cu toate conditiile potirivte vietii unui catel de oras...tanara a spus ca a mai avut un catel care a murit de batranete iar acum locul liber statea in asteptatrea unui alt catel !

revin cu poze ! Smile
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Felicitari!   Fram, ursuletul polar  EmptyMar Sept 06, 2011 1:59 pm

Cred ca este cea mai reusita adoptie. Felicitari
I love you
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Re: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  EmptyMar Sept 06, 2011 5:35 pm

Pai a fost adoptat foarte repede!! tongue I love you I love you I love you
Sus In jos
simona
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 246
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 41
Localizare : bacau

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Re: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  EmptyMar Sept 06, 2011 6:54 pm

ce ma bucur Smile , dar nici nu imi faceam griji ca nu se va adopta repede la cat e de frumusel Smile
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Re: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  EmptyMier Sept 07, 2011 1:46 pm

iat-o si pe actuala lui stapana....mi-as dori sa ma tina la curent cu evolutia "pustiului" si sa-mi trimita poze ! Smile

Fram, ursuletul polar  84436101

Fram, ursuletul polar  67942808

Fram, ursuletul polar  39529744

Sus In jos
Continut sponsorizat





Fram, ursuletul polar  Empty
MesajSubiect: Re: Fram, ursuletul polar    Fram, ursuletul polar  Empty

Sus In jos
 
Fram, ursuletul polar
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Animalutze adoptate-
Mergi direct la: