Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Mici extraterestrii ")

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
simona
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 246
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 41
Localizare : bacau

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyDum Sept 25, 2011 5:06 pm

Si cum am reusit sa le gasesc casute la cei patru pisoi abandonati langa un tomberon , am decis sa ma ocup si de acesti dragalasi .Sunt doi motanei , au niste culori absolut superbe , au intre 1-2 luni , acum sunt adoptati de mamica de la mine , tot cea care i-a adoptat si pe cei patru .Sunt deparazitati intern si extern , inca se acomodeaza cu viata la mine , la mancare se cearta dar se vor obisnui ca au mancare din belsug , papa crante inmuiate in laptic, mancare umeda , dar moartea lor este mancarea gatita, papa chiar si miez de paine.
Poze cu cei doi nazdravani Smile
Mici extraterestrii ") IMG_5981
Mici extraterestrii ") IMG_6010


Ultima editare efectuata de catre simona in Dum Sept 25, 2011 6:58 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
aly alyss

aly alyss


Mesaje : 5
Data de inscriere : 24/09/2011
Varsta : 26
Localizare : moinesti

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyDum Sept 25, 2011 6:44 pm

ce dragutzi sunt motaneii!!!:X:X:X
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyLun Sept 26, 2011 9:58 am

Sunt gemeni! Razz
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyLun Sept 26, 2011 12:10 pm



sincer, am crezut ca e unul si acelasi pisicutz !! Razz sunt absolut superbi !....si, ce sa mai...am auzit intr-adevar, ca toamna aceasta se poarta curelusele portocalii !!! Very Happy ...si ochii rimelati !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyLun Sept 26, 2011 12:12 pm

Sunt asa scumpici si foarte asemanatori nu pot sai deosebesc! Razz I love you I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyLun Sept 26, 2011 12:16 pm



si se mai ofera si gratuit !!!!! ....si la pachet pentru cei interesati !... Razz
Sus In jos
simona
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 246
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 41
Localizare : bacau

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyLun Sept 26, 2011 12:47 pm

sunt niste scumpi ce mai Smile , sunt gemeni dar nu identici Very Happy, diferentele dintre cei doi sunt ca unul are o pata la nara stg si o labuta alba Smile
Sus In jos
simona
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 246
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 41
Localizare : bacau

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptySam Oct 01, 2011 1:26 pm

buna tuturor
veste buna , pisoiul din poza a doua a fost adoptat astazi de o familie foarte tanara , fata avea 20 ani si sotul ei 22 ani .au venit la intalnire si impreuna cu fetita lor care avea aproape doi anisori ,nu stia sa vorbeasca dar a imbratisat pisicuta.acum mamica are doi bebei , fetita ei si motanelul Smile.

a mai rams unul , tine-ti pumnii stransi si pentru el Very Happy
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptySam Oct 01, 2011 3:57 pm

Eu ii tin de mult!! Razz Razz Razz I love you I love you I love you
Sus In jos
simona
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 246
Data de inscriere : 09/10/2010
Varsta : 41
Localizare : bacau

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyDum Oct 23, 2011 9:43 am

a fost adoptat si cel de-al doilea pisoi Very Happy
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") EmptyDum Oct 23, 2011 5:07 pm

Felicitari!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mici extraterestrii ") Empty
MesajSubiect: Re: Mici extraterestrii ")   Mici extraterestrii ") Empty

Sus In jos
 
Mici extraterestrii ")
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Animale care au nevoie de ajutor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Animalutze adoptate-
Mergi direct la: