Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 IEPURI de....companie !

In jos 
+9
gozh holland
iubitor_de_animale
Violeta Frincu
claudia btzt
stefanyafelea
alexandra nica
Spinu Patricia
Lazar Catalina98
yoana
13 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMier Sept 28, 2011 11:09 am

Rezumarea primului mesaj :


sau cel putin asa vrea alexandra sa ne spuna ca e la ea acasa... Smile

deci...iepurasii alexandrei, care NU sunt pentru hrana zilnica a familiei ! Evil or Very Mad

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Resizeoffotografie0110

avem ochi albastri???


IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Resizeoffotografie0111

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Resizeoffotografie0112


Sus In jos

AutorMesaj
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 20, 2011 3:58 pm

lol era bine daca era o rasa de iepuri care cresc asa de mare

eu cred ca acest iepure a avut vreo problema majora de a crescut asa de mare nu a crescut el singur asa
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 20, 2011 4:18 pm

Nu stiu daca i-a injectat hormoni de crestere dar am vazut si eu unul in realitate.La o ferma de iepuri din Zemes judetul Bacau.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 20, 2011 4:51 pm

tot cei posibil dar nu prea as crede ca a crescut asa de mare


app sti din ce rasa este el sau ce combinatie a fost facut exemplarul
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyLun Noi 21, 2011 3:41 pm

Cu parere de rau dar a mai murit un iepuroi azi de dimineata.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyLun Noi 21, 2011 5:03 pm

ia dami niste semne de care crezi ca mor iepuri tai ceva deosebit ? astept post Smile
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyLun Noi 21, 2011 5:24 pm



alexa, se pare ca ai o problema serioasa acolo !..cred ca n-ai mai apucat sa-i vaccinezi, nu?...ce-i de facut?....ce-a zis vetul?

probabil c-ar fi bine sa izolezi repede iepureii, la primele simptome pe care le observi !

ce simptome au?...te intreba si "iubitorul..." (app. ,"iubitorule", ai un alt nick, mai simplu de apelat??)
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyLun Noi 21, 2011 5:31 pm

prefer sa mi se zica ALEX
eu pot so ajut cu aceasta probleama daca pot o fac cu cea mai mare placere

(eu pana acuma fac pe zi cate 100 de injecti la caini si pot so ajut si cu ceva pt iepuri daca este sai recomand ceva pentru ei

1 dar pentru inceput eu zic sai izolezi ca iti mor toti am si putina experienta in iepuri (app are niste bube pe cap rosi )
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyLun Noi 21, 2011 7:49 pm

1 separai
2 spalai pe bubee alea daca au cu albastru de metil
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 5:10 am

Ce fel de iepuras era mare mic?
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:19 pm

Erau 3 iepuroi mari circa 2 kilograme.Doctorul veterinar mi-a dat tratament ptr restul iepurasilor si niste dezinfectant..Iar dupa ce dezinfectez cusca in care au stat sa o ard cu spirt sa moara microbii de tot.Acei iepuroi au murit de cocidioza este o boala hepatica.
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:26 pm

Primele simptome care apar cand au cocidioza nu mananca stau umflati si apoi mor.Si da in iulie au implinit un an de cand nu le0am facut vaccin.Ori luna asta ori luna viitoare aduc vetul de la darmanesti si le fac vaccin,ca el e mai fost odata la mine. confused
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:28 pm

Boala de care zici tu Alex este raie dar la mine sufera de cocidioza o boala interna.
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 12:34 pm

Bietii de ei!
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 22, 2011 4:55 pm

tiam zis ca ca nu stiu ce ai daca numi dai niste sintome !
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 2:09 pm

Boala a inceput sa se extinda cu tot tratamentul si dezinfectia.Au inceput sa moara pe capete acum mai am 25 de iepuri din 31 cati aveam.
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 3:11 pm

... Sad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 3:58 pm

Eu as avea idei ca sa nu se mai chinuie eu i-as eutanasia.Spuneti-va parerea ca eu nu stiu ce sa fac.Poate putem gasi solutii ca,cu tratamentul nu merge.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 5:36 pm

pai fi mai explicita si spune ce au (bube /numananca/etc)
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 5:50 pm

NU MANANCA,NU BEAU APA SI MOR. Mad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 6:28 pm

Am terminat cu iepuroii si am inceput cu iepuricele.Frumoasa baltata din imaginile de mai sus a murit astazi.Imi venea sa mor cand am vazut-o chinuindu-se..
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 7:35 pm

1 "MANCARE "pai ai incercat sai faci o Vitamina d pentru ai da pofta mare de mancare nu are cum sa nu dea gresi mereu isi face efectul bine
2 "APA" fenomenul se numeste APDISIE (aicia nu amce sa-ti recomand se da un medicament dar acuma momentan nu stiu cum se numeste )
3 ":MOR" ~~~~~~Condoleante ~~~~~



astai parerea mea acuma sa nu zici ca te bag la cheltuiala chiama medicul veterinar din sat/comuna/oras ce ai tu si specificai boala altfel ramai fara toti eu parerea mea numai sai facem poftade mancare pt a nu se mai hrani cu resursele corpuului
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyJoi Noi 24, 2011 7:39 pm

app si astept post cu ce a zis doctorul spunei tot ce tiam spuns eu mai suns despre mancare specificai despre adipsie si vei vedea ce iti spune


macar incearca sa faci ceva acuma pt ca mai tarziu nu o sa mai ai nici unul
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyVin Noi 25, 2011 5:04 am

Daca nu faci ceva repede o sa ramai cu 0!!! affraid
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyVin Noi 25, 2011 4:15 pm

VAI! Dece s-au imbolnavit? Saraci Sad Sad Sad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyVin Noi 25, 2011 5:17 pm

Este o boala interna numita mixomatoza si e un virus si crek o sa moara toti.Dupa ce am venit de la intrunire am trecut pe injectabil.
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyVin Noi 25, 2011 5:34 pm

Vai... Pacat de ei...
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 4:18 pm

Cu parere de rau si multe lacrimi si amintiri placute nu mai am nici-un iepuras.Pana la primavara cand imi voi lua alta rasa.Un mic si ultim iepuras mi-a murit in brate si am bufnit in plans m-a privit parca mi-ar fi spus ca m-a iubit si co sa ne intalnim altadata, poate in rai. Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad No No No No
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 4:22 pm

Ce groaznic! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 5:13 pm

Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Imi pare rau de ei....
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 6:07 pm

pacat de 31 de iepuri Sad((((
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 6:08 pm

Asa e... Si mai ales ca ia iubit asa mult... Si ia ingrijit
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 6:11 pm

dar dece nu cresti alt animal inafara de iepurii poate alte animale nu sunt asa sensibile
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 6:17 pm

De asta a renuntat familia mea la iepuri... Desi cand cresteam aveam doar cate 5 -6 dar mureau... Erau foarte sensibili.
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 6:22 pm

Pai daca acest animal iubes acesta il voi creste in continuare, chiar daca bolile imi vor pune piedica eu nu voi renunta.In primavara imi voi lua alti iepuri chiar daca e dureros.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 6:24 pm

asa sunt si eu ca tine
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 6:32 pm

Si eu as vrea... Dar parinti uneori pot fi o problema!
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptySam Noi 26, 2011 7:13 pm

uff......trebuie sa existe ceva pentru ei
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 27, 2011 10:17 am

of, mai alexa....pe viitor ar fi bine sa tii mai putini iepurasi.....cred totusi ca 30 e cam mult de tinut sub control...

categoric, virozele astea au legatura si cu primul frig ce a dat peste noi toti...e prima adaptare pe care unele organisme fragile si "incepatoare" nu l-au putut invinge....deci animalutzele au nevoie de un loc cald si foarte curat ca sa treaca macar de primele episoade de frig, pana se "aclimatizeaza"...

si poate , grija mare la alimentatie...ai neglijat ceva ce ar fi trebuit?...vezi unde-i grseala, iar pe viitor, daca ai mai putini iepurei, vei face fata...daca sunt prea multi, nu-ti poti permite cheltuielile...si, cine stie...poate nici sterilizarea artrebui luata in calcul....in fond iti doresti iepurasi de companie, care sa traiasca mult si bine si nu neaparat sa se inmulteasca...
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 27, 2011 11:54 am

In ingrijirea lor nu am gresit nimic.Doar ca acest an trebuia sa le fac vaccin ceea ce nu am facut.Uitati ultimul pitic,care aseara s-a stins.
IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Fotografie0337e1 aici isi dadea ultima suflare,
IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Fotografie0339e1 iar aici muream de mila tinandu-mi ultimul baietel in palma.
NU e vorba de cheltuieli pentru ei as renunta eu la ceva si as da banuti ca sa ii pot vedea sanatosi.Ca daca ii vad bine pe ei si eu sunt fericita.


Ultima editare efectuata de catre alexandra nica in Dum Noi 27, 2011 12:04 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 27, 2011 12:02 pm

Vai de el imi pare foarte rau pt ce sa intamplat! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 27, 2011 12:35 pm

Pana la urma nu avem ce face. Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 27, 2011 2:18 pm

imi pare rau Sad Sad Sad
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 27, 2011 3:11 pm

Si mie... Sad Sad Sad Sad Sad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyDum Noi 27, 2011 5:33 pm

Si mie da v-am spus n-am ce sa fac. Crying or Very sad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 3:23 pm

Printre atatea vesti rele sa va dau si una buna.Mi-am cumparat 2 batranici si un batranel adica 2 iepuroaice ce au amndoua 12 kile si un iepuroi sunt o minunatie.Am dezinfectat de atunci totul si sper ca de data asta sa imi mearga bine. Very Happy Very Happy Very Happy O sa postez poze dar dupa ce se mai acomodeaza adica peste vreo 2 zile.
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 4:22 pm

Asta da veste in sfarsit una buna!
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 4:53 pm

ma bucur Very Happy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 5:13 pm

Foarte buna vestea asta!
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMar Noi 29, 2011 6:24 pm



nuuuu, alexa...nu cred ca e bine !!...la tine inca e focar de viroza, nu poti aduce iepurasi in focarul ala !!....of, doamne, nu cred ca ai facut bine !..la anul, macar in primavara , era timpul cel mai bun...of, mai alexa, sper sa nu ai iar probleme !!
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 EmptyMier Noi 30, 2011 4:54 am

Iti tinem pumnii tie si iepurasilor!
Sus In jos
Continut sponsorizat





IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: IEPURI de....companie !    IEPURI de....companie !    - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
IEPURI de....companie !
Sus 
Pagina 3 din 5Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Alte animale domestice-
Mergi direct la: