Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Intrunire, proiect cu...labutze !!

In jos 
+3
Spinu Patricia
alexandra nica
yoana
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyVin Oct 28, 2011 2:10 pm

Rezumarea primului mesaj :



Spre sfarsitul lunii noiembrie, ne vom intruni in cadrul proiectului nostru ....vor veni si copiii cu profesorii lor, de la scoala stefann luchian !

cu alte cuvinte, vom fi gazde !


vom avea iarasi CONCURS DE PICTURA SI FOTOGRAFIE !...asadar, cine doreste si are talent, ii asteptam sa se implice cu lucrari !

mentionez ca va fi concurenta intre scoli, deci nu vor fi premiate decat cele mai bune lucrari !!

anuntati si alti copii...apucati-va din timp de lucru, daca vreti sa rezulte lucrari de valoare....cele mai bune vor fi nu doar premiate ci si mediatizate in reviste de specialitate !!

CONDITII DE PARTICIPARE :

aveti ca "modele" pentru lucrari: catei si pisici !!

1. pentru desene:

--lucrare DOAR in acuarela !

--inscrierea in TEMA lucrarii: "Iubeste-ma si pe mine !" (titlul temei e ales de d-na de romana Smile ) lucrarile voastre trebuie sa sugereze tema propusa !

--DIMENSIUNEA foii: A4

--ORIGINALITATE !!...lucrarile copiate vor fi excluse !

2. pentru fotografie:

--TEMA este aceeasi !

--dimensiunea A5

--color sau alb-negru

--NU se accepat xeroxul !
Sus In jos

AutorMesaj
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyMar Mar 13, 2012 2:26 pm

Normal ca vin,cand nu am mai venit eu la intruniri!
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyMar Mar 13, 2012 3:00 pm

Very Happy
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 3:54 pm

Care dintre fete se ofera sa ajute un om neajutorat recte eu,sa ajung la scoala STEFAN LUCHIAN.Eu ajung la scoala G.Enescu pe la ora 1 si jumatate.Poate ma puteti astepta si pe mine sa mergem impreuna astept raspuns urgent. I love you Smile
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyMier Mar 14, 2012 6:43 pm


alexa, copiii pleaca grupati cu profesorii, pe la 2, cred...eu plec inainte...asa ca, vii la scoala si pleci cu ei !
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyJoi Mar 15, 2012 4:02 am

ok multumesc.
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyJoi Mar 15, 2012 3:16 pm

A fost frumos dar mai frumos a fost la noi asta este parerea mea.Vestea pentru mine cea mai buna a fost ca am luat locul 1 la fotografie iar Stefania locul 1 la desen.In sfarsit am un transportor!!!! tongue Razz Razz Razz Razz I love you Si mai aveam acolo un fel de farfriuta pentru pisici cu senzori avea nevoie de 4 baterii cand pisica de apropia de ea i se deschidea capacul (avea un cap pus pe ea) iar cand pleca se inchidea.


S-a invatat cu transportorul si a adormit in el!!! I love you I love you I love you Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyJoi Mar 15, 2012 3:31 pm

Hai ca asta e dura. Razz Very Happy Si mie mi s-a parut putin plictisitor,dar am si ras pe bune.Partea cu fabula cu cei 2 catei,si cu restul citatelor cu morala,dar asta este in mare parte mi-a placut.
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyJoi Mar 15, 2012 3:32 pm

programul copiilor de la 1 a fost foarte bun !!....au muncit, s-a vazut !...ne-am si amuzat, am si invatat cate ceva ...si am mai primit si breloc cu animalutze ! Razz foarte frumos !

daca puteti, fetelor, puneti pozele premiilor primite si scrieti si in engleza ce loc ati primit....dar NU aici, ci pe topicul "....school education...." !!!

continuam acolo discutia, ok?
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyJoi Mar 15, 2012 3:34 pm

Bine!! Razz
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyVin Mar 16, 2012 2:17 pm

Bine Very Happy
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyVin Mar 16, 2012 4:49 pm

da,a fost frumos!
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptySam Mar 17, 2012 4:49 pm

Very Happy
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 10:36 am

vrem poze.pisica mea s-a pus pe plasa cheers cheers cheers cheers
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 10:46 am

a fost frumos .
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 EmptyDum Mar 18, 2012 11:58 am

da
Sus In jos
Continut sponsorizat





Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Intrunire, proiect cu...labutze !!   Intrunire, proiect cu...labutze !! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Intrunire, proiect cu...labutze !!
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» INTRUNIRE-Moinesti !!!!!!
» GOZH Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Anunţuri-
Mergi direct la: