Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Medici veterinari pe degeaba

In jos 
+3
Spinu Patricia
stefanyafelea
alexandra nica
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 2:00 pm

Un domn doctor vet din Comanesti a trecut pe la casele oamenilor facandu-le carnete de sanatate la animalutze in special catei si pisici.Acest vet le scria rasa pe carnet si cainii numindu-i metisi,dar ce era adevarat din toata rasa era culoarea se uita la ei si chiar daca nu erau metisi el trecea ce rasa stia in functie de casa ca sa nu bata la ochi.Ca mai tarziu sa aflu ca el le-a facut carnet ptr a trece vaccinele care trebuiau facute,pe carnet figurau ca fiind facute,dar in realitate nu este asa.Deci banii pe acele vaccine unde s-au dus.Chestia asta m-a revoltat extrem de tare.Povestea este reala asa li s-a intamplat animalutelor din curtea bunicilor mei si nu numai. affraid affraid Twisted Evil
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 2:22 pm

Ce sarlatan , cine stie ca-ti au mai patit asa ceva Mad Mad Mad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 2:27 pm

Vaccinul se numea anti rabic O sa pozez si carnetul si stampila ca sa va dovedesc dar azi nu ma duc la bunici asa ca pe maine o sa postez pooze. Crying or Very sad
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 2:31 pm

nu se poate asa ceva Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 2:50 pm

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 3:09 pm

Ba de poate si inca in ziua de azi se practica asa cv. Crying or Very sad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 3:31 pm

in calitate de mic doctor veterina pot sa va spun niste raspunsuri la intrebarile voastre

1 anti rabic se da gratis si aceste"doctor veterinar " daca nu la facut la animalutele dumneavoastra el nu poate face nimica cu ele
2 cu carnete pentru fiecare animal in parte sunt surprins
ps pt 2 : eu cand am facut anti rabic eu faceam la animalutze vaccinu (caini si pisici ) si apoi aveam tabele cu mine si scriam (ex : numele propietarului /locatie/rasa/culoare/talie/ani/semnatura propietarului ) dar totul se facea fara carnete fiecarui animal
3 CRED CA LA ACEST MEDIC VACCINUL A DEVENIT .CUM SAR ZICE "MI-E LENE SA LE FAC NUMAI FAC ASTEA SI GATA "
4 E CEVA DUBIOS
5 IN CE ORAS STAI
6 VAM SALUTAT
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 03, 2011 4:16 pm

Mai sunt si din astia...
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 11:58 am

Eu stau in Moinesti dar acel doctor este din Comanesti un oras apropiat. Very Happy
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 12:10 pm

Asa am simtit si eu,mama mea a spus sa nu fac rau oamenilor postand ceva pe forum care sa ii jigneasca,dar asta am simtit eu ca trebuie sa fac ca animalele sa aiba si ele parte de dreptate.
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 12:22 pm

asa si este,si eu as face la fel Very Happy
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 2:28 pm

acuma nu ai ce face la acele animale(pisici si cainii)
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 3:28 pm

Asa e...
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 3:50 pm

Presupun ca nu am ce sa le fac. Sad
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 4:27 pm

daca faci reclamatie la doctor sunt mai multe dezavantaje
1 lui o sai faca ceva scaderea din salariu / pe banca cateva saptamani /sau daca are relatie NIMICA\
2 o sa poarte ura pe voi(neamul) si cand aveti nevoie de el sar putea sa va intoarca spatele si sa va lase animalutele sa moara
3 etc
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 04, 2011 6:11 pm

Nu stiu ce sa faci....
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 1:31 pm

Am rezvenit cu pozele ala alb cu rosu e avizul dat de doctor.
Medici veterinari pe degeaba Fotografie0336e1
Imi pare rau ca se vede asa dar de aproape se vede in ceata daca faci poze cu telu.
Urmatoarele se vad mai clar.
Medici veterinari pe degeaba Fotografie0338e1

Medici veterinari pe degeaba Fotografie0339e1

Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 2:21 pm

Anu acesta ramane asa cum a picat Smile)
la anu 2012 vin eu si ti-l fac la toate animalele Smile) cu acordul tau Smile)
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 3:51 pm

Da tocmai din Braila pana la Bacau e ceva.Asa ca nu face vaccinul pe cat face drumul.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 4:02 pm

eee foarte usor sa faci un vaccin !!
eu si acuma am acasa injecti si vaccin rabic Smile) pastrez
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 4:31 pm

....incepe sa-mi plac....functia de medic veterinar..,fie ca eu am accentuat pana acu ceva vreme...ca vreau doctor,pt oameni.dar este interesanta si aceasta functie
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 5:08 pm

dar tu pentru ce te te preagatesti adica ce functie vrei sa ocpi in stat


eu medic veterinar
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 5:31 pm


esti sigura ca nu a facut la nici o casa, vaccinul ?

iar daca nu, atunci fii sigura ca frauda nu il priveste doar pe el...."cardasia" e mai mare !!!

nu doar ca TREBUIE sa spui tuturor despre asta ci , mai mult, frauda trebuie facuta cunoscuta oficial !!!...

ma gandesc totusi ca poate doar la anumite case a procedat asa...la cei mai in varsta si poate mai nepriceputi in chestii de genul asta... la altii o fi facut si vaccinul !
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyLun Dec 05, 2011 6:13 pm

El are obligatia ca la fiecare casa sa faca chiar si la aia care nu se pot misca (mosi si babe Smile) ) si da cred ca nu a facut la multe caase chiar poate la niciuna


yoana sa sti ca daca il faci aceasta intamplare oficiala unor ochii o sa se umple de ura
+desta o sa-l traga la raspundere pe el si el poate o fi un medic ff bun si din cauza la o intamplare deasta nu o sa mai fie bun si recunoscut pentru servicile lui Smile
cred ca ma intelegeti ce vreau sa zic
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMar Dec 06, 2011 3:59 pm

Da eu m-am gandit intai la asta si din aceasta cauza nu am dat numele doctorului.Am facut publica doar o escrocherie care se intampla din pacate in toata tara.O sa mai intreb si la alte case sa vad daca a facut vaccinul si o sa postez pe forum rasp. Very Happy
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMar Dec 06, 2011 4:19 pm

iubitor_de_animale a scris:


yoana sa sti ca daca il faci aceasta intamplare oficiala unor ochii o sa se umple de ura
+desta o sa-l traga la raspundere pe el si el poate o fi un medic ff bun si din cauza la o intamplare deasta nu o sa mai fie bun si recunoscut pentru servicile lui Smile
cred ca ma intelegeti ce vreau sa zic

niciodata dar NICIODATA sa nu accepti sa fii martor la "escorcherii" fara a lua atitudine !!....se spune ca martorul care nu a dat in vileag criminalul e mai vinovat decat criminalul !!!! Cu o astfel de atitudine, alex pe care as identifica-o ca fiind sinonima cu lasitatea, escrocheriile se vor perpetua rapid...se vor inmulti, vor creste, vor lua amploare, incurajate de lasitatea sau comoditatea noastra !!...citeste , te rog, maxima de pe banda care ruleaza mai sus!!...ti-o dedic cu drag !

din cauza lipsei noastre de atitudine, desi stiu ca ne doare pana la lacrimi, adaposturile sunt transformate in lagare ...oamenii continua sa-si lase pe drumuri animalele din diverse motive...femele cu puiuti in pantece...sau cu puiuti pe langa ele...sau puiuiti rupti de langa mama lor...atorcitati pe care eu le numesc inumane...vedem sau stim ca vecinul si-a abandonat catelul, dar nu facem nimic...uite asa, ca sa nu ne "stricam cu el"...iar el, si multi ca el, vor continua sa repete fenomenul, nestingherit...ba mai mult, prin ceea ce face, va fi si un exemplu pentru familia, copiii sai !

nu mai acceptati sa fiti martori la evenimente care va dor, fara sa faceti nimic ! candva, acestea vor crea o mare neliniste constiintei voastre !
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMar Dec 06, 2011 4:25 pm

Crying or Very sad Ok ,bine o sa ma interesez.Va promit.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMar Dec 06, 2011 4:50 pm

nu spun ca sunt eu complice eu miam dat cu parerea
1 intreabal pe el de ce nu a facut si apoi dupa vb lui te duci mai departe sa se faca dreptate
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMar Dec 06, 2011 4:56 pm

Oricum daca ma duc la el si il intreb oricum gaseste scuze s-au se fofileaza.
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMar Dec 06, 2011 5:08 pm

Nu cred ca va recunoaste
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 12:10 pm

DA, am revenit cu informatii.Am fost astazi pe la casele oamenilor si mi-au spus ca vetul facea carnete la caini si pisici si cine isi tineau cainii si pisicile le facea vaccinul dar cine nu il aviza si pleca la alta casa. Twisted Evil
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 12:46 pm

Ingrozitor....cum le aviza?
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 12:55 pm

Adica trecea vaccinul ca fiind facut.
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 1:19 pm

Ce groaznic!! Sad
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 1:32 pm

Very Happy Pai na da daca lumea nu isi tine animalele.Parerea mea e ca el tre sa se implice lumea sa-si prinda animalele si el sa le tina si sa le faca vaccin.
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 3:43 pm

Pai acel om i-a bani pe chestia asta.doar nu are cum sa-l controleze ca le-a facut......si pana la urma pot fi niste vaccinuri in care sa le faca mult mai mult rau..cum a fost la catelul meu,a fost un vaccin de catel dar l-a incurcat cu altu,si asa a murit catelul meu...dar aici subliniez,a fost veterinar bun!
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 5:01 pm

Nu stiu ce sa fac sa dezvalui numele doctorului Question Crying or Very sad
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 5:51 pm

anti rabic nu este un vaccin care sa faca rau la animalutze doar bine
poate ca la tine a facut alt vaccin sa poata sa fi fost bun vaccinul tau si sa fi bagat dova mare dar nu stiu ce vaccin
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyMier Dec 07, 2011 7:20 pm

alexandra nica a scris:
Nu stiu ce sa fac sa dezvalui numele doctorului Question Crying or Very sad
Alexandra faci cum crezi ca e mai bine... Poti da numele sa stim sa ne ferim.. Dar daca crezi ca nu e bine poti sa nu il dai.
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyJoi Dec 08, 2011 4:59 am

Haide spunel!! Shocked
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyJoi Dec 08, 2011 2:40 pm

Spune!
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyJoi Dec 08, 2011 4:15 pm

Very Happy
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 10, 2011 4:51 am

Spui?
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 10, 2011 7:38 am

si eu sunt curioasa Shocked ?plz spune
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 10, 2011 10:33 am

Creca spune mai acus... Asteptam...
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 10, 2011 12:24 pm

astept... Very Happy
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 10, 2011 5:27 pm

DA M-AM hotarat sa nu-i spun numele cu parere de rau.
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 10, 2011 6:09 pm

De ce??????????/ Mad
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptySam Dec 10, 2011 8:39 pm

buna alegere

parerea mea este ca nu cred ca ajuta ceva numele lui
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba EmptyDum Dec 11, 2011 8:24 am

Very Happy este ok daca nu vrei
Sus In jos
Continut sponsorizat





Medici veterinari pe degeaba Empty
MesajSubiect: Re: Medici veterinari pe degeaba   Medici veterinari pe degeaba Empty

Sus In jos
 
Medici veterinari pe degeaba
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Protectia Animalelor-
Mergi direct la: