Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 "Gerul bobotezei"

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" EmptySam Ian 04, 2014 9:14 am



ati auzit, cred, de acesta expresie .....cum e cu gerul ăsta in 2014 ???  Laughing  sau nu e de râs !?
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: Re: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" EmptySam Ian 04, 2014 2:30 pm

Creca si Doamne Doamne so saturat de noi ca nu ne mai da nici ger,nu mai zic de zapada!
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: Re: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" EmptySam Ian 04, 2014 3:15 pm



desi da bine la cheltuielile pe caldura, totusi vremea asta-i de-a dreptul sinistra ...asa imi place mie s-o denumesc.
Unii spun ca le place dar mie mi se pare apocaliptica....zilele astea sunt in tara si 14-15 grade !!
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: Re: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" EmptyDum Ian 05, 2014 12:41 pm

Eu traiesc cu speranta ca pe meleagurile noastre o sa apara si mult asteptata zapada!
Sus In jos
diana05
Membru Forum Animalutze
diana05


Mesaje : 341
Data de inscriere : 23/10/2012
Varsta : 25

"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: Re: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" EmptyVin Ian 10, 2014 9:24 am

Uite...spre exemplu la Americani frigul parca sa ajuns si la -40 de grade....si la noi...nu a dat zapada....
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: Re: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" EmptyMier Ian 29, 2014 1:26 pm

Acum putem spune si noi ca jumatatea gerului bobotezei a ajuns impreuna cu zapadaul!!

Now into Romania it is very big and beautiful snow,this is beautiful images!

"Gerul bobotezei" Om89

"Gerul bobotezei" Ddxg

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: Re: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" EmptyVin Ian 31, 2014 6:46 am


da, a venit iarna !!!! si mai concret, pe data de 22 ianuarie, pentru ca pana acum n-a fost un strop de zapada, ci doar temperaturi de primavara !

si cum iarna nu vine singura , iata ca pe 30 ianuarie se face resimtit si gerul bobotezei !!!! sa vedem cat ne-o tine !

am si eu poze frumoase, sa le redimensionez mai intai !
Sus In jos
Continut sponsorizat





"Gerul bobotezei" Empty
MesajSubiect: Re: "Gerul bobotezei"   "Gerul bobotezei" Empty

Sus In jos
 
"Gerul bobotezei"
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Diverse-
Mergi direct la: