Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Suflete care au urgenta nevoie de ajutor

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Miu_Speranta

Miu_Speranta


Mesaje : 2
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 53
Localizare : Parscov-Buzau

Suflete care au urgenta nevoie de ajutor Empty
MesajSubiect: Suflete care au urgenta nevoie de ajutor   Suflete care au urgenta nevoie de ajutor EmptyMier Aug 03, 2011 6:38 pm

Ma numesc Miu Speranta..si unii dintre dumneavoastra cunosc cazul meu.Vecinii nmei ,oameni fara inima mi au otravit deunazi cainii si cu siguranta ar fi murit daca nu eram atenta..problema mea si mai ales nevoia mai mare nu e doar de hrana ptr cei 19 caini si 13 pisici pe care le ingrijesc dar mai ales de adaposturi ptr ele..incerc sa tin aceste animale in conditii cat mai bune dar ganditi va ca eu femeie singura nu pot sa le fac cotete.Unele dinn aceste animale sunt spre adoptie dar cea mai importanta nevoie este hrana zilnica pe care trebuie sa le o asigur.Va marturisesc ca le dau mamaliga goala de mai bine de 3 ani..boabe doar atunci cand primesc..o data la cateva luni..daca cineva iubeste la fel de mult aceste suflete nevinovate si poate sa faca ceva ptr ele il rog sa ia legatura cu mine aici pe forum..


Ultima editare efectuata de catre Miu_Speranta in Dum Aug 07, 2011 7:59 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Suflete care au urgenta nevoie de ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Suflete care au urgenta nevoie de ajutor   Suflete care au urgenta nevoie de ajutor EmptyJoi Aug 04, 2011 5:46 am

Este foarte trist ce am citit nu stiu cat de mult va putem ajuta poate doar prin donatii!
Sus In jos
Miu_Speranta

Miu_Speranta


Mesaje : 2
Data de inscriere : 03/08/2011
Varsta : 53
Localizare : Parscov-Buzau

Suflete care au urgenta nevoie de ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Suflete care au urgenta nevoie de ajutor   Suflete care au urgenta nevoie de ajutor EmptyJoi Aug 04, 2011 11:15 am

Miu_Speranta a scris:
Ma numesc Miu Speranta..si unii dintre dumneavoastra cunosc cazul meu.Vecinii nmei ,oameni fara inima mi au otravit deunazi cainii si cu siguranta ar fi murit daca nu eram atenta..problema mea si mai ales nevoia mai mare nu e doar de hrana ptr cei 19 caini si 13 pisici pe care le ingrijesc dar mai ales de adaposturi ptr ele..incerc sa tin aceste animale in conditii cat mai bune dar ganditi va ca eu femeie singura nu pot sa le fac cotete..oricare dinn aceste animale sunt spre adoptie dar cel mai importanta nevoie este hrana zilnica pe care trebuie sa le o asigur.Va marturisesc ca le dau mamaliga goala de mai bine de 3 ani..boabe doar atunci cand primesc..o data la cateva luni..daca cineva iubeste la fel de mult aceste suflete nevinovate si poate sa faca ceva ptr ele il rog sa ia legatura cu mine aici pe forum..
Va multumesc mult pentru faptul ca a ti citit si anuntul meu,ma puteti ajuta oricum va vine mai usor daca aveti cat de putin posibilitate,doar sa ma instiintati la momentul respectiv k sa stabilim o modalitate,multumesc
Sus In jos
simona123




Mesaje : 3
Data de inscriere : 06/12/2012
Varsta : 38
Localizare : bacau

Suflete care au urgenta nevoie de ajutor Empty
MesajSubiect: buna   Suflete care au urgenta nevoie de ajutor EmptyLun Dec 10, 2012 4:00 pm

nu stiu exact cum se procedeaza, dar am si eu o vecina care hraneste zilnic pisicile si cainii de la bloc. de curand a deschis un adapost pentru animalele strazii. sincer nu stiu ce acte ai nevoie si de cati bani, dar cel mai bine pentru ei, sa nu te mai astepti sa ti-i otraveaasca vecinii, ar fi sa aiba un adapost!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Suflete care au urgenta nevoie de ajutor Empty
MesajSubiect: Re: Suflete care au urgenta nevoie de ajutor   Suflete care au urgenta nevoie de ajutor Empty

Sus In jos
 
Suflete care au urgenta nevoie de ajutor
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Animale care au nevoie de ajutor
» aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu
» Alte animalute din Bucuresti care au nevoie de ajutor...
» GOZH Romania
» Si Breaza PH are nevoie in continuare de ajutor!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Caini :: Caini-
Mergi direct la: