Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 o intrebare !!!!!

In jos 
+2
yoana
iubitor_de_animale
6 participanți
AutorMesaj
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyVin Noi 18, 2011 5:18 pm

Este cineva dupa forumul acesta care creste caini rasa:ciobanesc caucazian sau saint bernard

daca este cineva vreau sa posteze si el niste poze sau macar sa zica ca este crescator de aceasta rasa

off:eu sunt crescator de porumbei si pasari in special (gainii pitici) si vreau sa incep sa strang si niste rase de caini care imi plac mie am o catea soricar
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyVin Noi 18, 2011 7:35 pm


daca este cineva care are aceasta rasa, va posta cu siguranta !

iar daca ai experienta in cresterea pasarilor, impartaseste-o si celor care au pe aici , pasari --pe sectiunea "Pasari" !

nu prea am inteles, insa, ce sa insemne "vreau sa incep sa strang si niste rase de caini " !? Smile
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 19, 2011 6:44 am

Adica sa-i gasesti pe strada??
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 19, 2011 6:59 am

1 nu pe strada am multi caini maidanezi (3) si un caine rasa pitica
2 eu sunt crescator de porumbei ( rasa :listi /gutani/rotari/urmeaza saptamana asta sami aduca si carieri ca am facut comanda de o pereche )
3 mai cresc si pasari de pilda rase mici de gaini (o sa aduc si niste poze cu gaini mici ) am avut multe dar le-am dat pt a popula si curtile vecinilor si cunostintelor
4 si acuma vreau sa ma interesez de cainii ?iubesc ff mult rasa saint bernard si mioritic caucazian sunt niste rase extraordianre de frumoase
5 v-am salut daca aveti nevoie de mine cu ceva va ajut cu placere
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 19, 2011 7:24 am

am incercat sa pun poze si nu mere cu imageshack.us/ aveam niste poze frumoase
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 19, 2011 1:28 pm



intra aici, si citeste cu atentie "pasii" de postare...poate vei reusi...daca totusi nu, atunci trimite pe mailul fetelor: alexandra, claudia, patricia...(desi am impresia ca patricia nu reuseste sa le redimensioneze !!)

https://animalutze.catsboard.com/t149-postare-poze-pe-forum

pozele erau cu pasari?..creaza un nou topic pe sectiunea "Pasari" si spune povestea lor....
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 19, 2011 3:53 pm


cresti porumbei, gainushe pitice si alte pasari....si-ti mai doresti si caini (de rasa ! )...inseamna ca ai o suprafata de teren generoasa...personal nu mi-as permite aceste rase, indeosebi bernard-ul...mi s-ar parea ca as incerca sa tin captiv un urs polar !! Very Happy

ciobanestii in special si rasele de talie mare in general, au un latrat puternic...vecinii mei, indeosebii unu' asa mai sensibilos, devine alergic si la bâzâitul de tântar !!..a avut nenorocitul o catea brac german si o injura sau o batea ori de cate ori avea tupeul sa latre...asa ca, despre aceste rase, nu-mi permit decat sa citesc la altii...
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 19, 2011 5:17 pm

Felicitari... Dar nu ar fii mai bine sa adopti un caine care nu are stapan? Decat unul de rasa...
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 19, 2011 5:37 pm

chiar astai treaba ca am caini multi dar saint bernard imi place mult tare ? eu as vrea sa vad daca este cineva care creste aceasta rasa


sau daca aveti cunostinte care detin aceasta rasa rugati ff casa vina pe forum !!! ms
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 26, 2011 6:09 pm

deci acesta rasa nu prea se gaseste nu ati vazut sau nu aveti !!!


dar ce cainii de talie mare aveti (gen ciobanesc mioritic/rotwailer/husky /etc)

doresc raspuns
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 26, 2011 6:16 pm

Eu nu am caine de rasa... Am doar unul mainanez... si o sa adopt un metis de bichon Very Happy
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 26, 2011 6:22 pm

eu vreu un caine de rasa talie mare ii fac carnet de sanatate si am grija de el nui problema de asta"doar is medic veterinar" dar vreau ceva mai diferit fata de alti il iau dupa forum de la voi il si cumpar nui problema doar ca de aicia vreau sal iau .



app cum se trimite animalele dintr-un oras in altu prin posta ?
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 26, 2011 6:28 pm

Nu ca prin posta risti pana ajung risti sa ramai fara animale.Prin curier rapid in cateva ore e livrat.
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 26, 2011 6:29 pm

Are dreptate alexandra... Mai bine prin curier rapid...
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 26, 2011 6:30 pm

si la curier rapid trebuie banii ?
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Noi 26, 2011 6:33 pm

Nu ma pricep... Dar cred ca da ... Vreo 10 lei ... Cam asa era taxa iarna trecuta, DAR NU PENTRU ANIMALE PENTRU LUCRURI...
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyDum Noi 27, 2011 10:43 am

nu cred ca in moldova exista curier pentru animale...transportul animalelor se poate face insa cu masina personala sau cu alta , a vreunui prieten, "inchiriata"...


alex, ar fi solutii...un animalutz de rasa costa enorm, pe la canise...si unde mai pui ca sunt atat de multe cazuri in care cumparatorii au luat teapa mare...adica la 1-2 saptamani de la achizitia cu bani buni, animalutul a decedat chiar si in urma unor tratamente extrem de costisitoare.....am auzit chiar de carnete de sanatate facute, cu vaccinari fictive...ma rog, e multa mafie si pe acolo....se fac bani buni pe spinarea bietelor animale...

ai avea curajul sa adopti un animalut adult de pe strada???.....in zona mea, de prin vara, bantuie un sarman brac german....e 100 % !!!!...e superfrumos....un nenorocit a decis ca e bine sa scape de el , in felul asta si l-a lasat pe drumuri....e o frumusete de caine...lumea il mai hraneste, asa , din compasiune...insa, ai avea curajul sa-l iei, asa adult, si sa te ocupi de el??...se pare ca nu e agresiv...daca ai un raspuns afirmativ, ma interesez si iti dau detalii, ok?....

ar mai fi si varianta adoptiei de prin adaposturi...sunt o multime de caini metisi sau chiar rase, abandonati pe acolo...rasele si chiar metisii nu au sanse de supravietuire in adaposturi, ei fiind mai sensibili la boli...noi am facut o iesire la adapostul din comanesti si am vazut caini foarte frumosi si de talie mare...insa si la tine este adapot, nu?...ia da o "raita" pe acolo, poate vezi ceva ce ti-ar place...

sigur, adoptia de pe strazi sau din adaposturi, nu e pentru oricine...exista multe riscuri, mai ales daca sunt adulti...insa tu nu esti "oricine", nu?...cu siguranta te-ai descurca....ma gandesc cum i-ar sta bracului asta "al meu" , un pic mai hranit, ingrijit, deparazitat si poate trecut prin mana unui dresor profesionist....hm?.....ce zici?

Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyDum Noi 27, 2011 12:10 pm

Nu conteaza ce fel de curierat este ptr lucruri sau altceva.Cat timp marci banul ei iti livreaza ce vrei tu.Asta am aflat cat timp ma gandeam ca la primavara sa imi iau alta rasa de iepuri am vazut ca erau livrati prin curier.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyDum Noi 27, 2011 4:28 pm

cateva caracteristici ale cainelui

varsta/ani/talie/culoare
niste poze
rasa esti sigura ca este 100%
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Caini de rasa ciobanesc bucovinean si ciobanesc belgian   o intrebare !!!!! EmptyDum Noi 27, 2011 5:43 pm

o intrebare !!!!! Pufysionciuinparctoamna



o intrebare !!!!! Pufysicarmensuntfericit

FRUMOSI DULAII CUM A SPUS ODATA YOANA, NU?
NU SUNT DE DAT.


Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyDum Noi 27, 2011 6:13 pm

ff frumosi bravo CARMEN sa ai noroc de iei numai rasa asta deti
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyLun Noi 28, 2011 4:57 am

Ce frumosi sunt ! Razz I love you I love you
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyLun Noi 28, 2011 1:53 pm


azi l-am vazut iarasi...e superb catelul...nu stiu pe unde sta dar ,ma pot interesa...nu stiu cum l-as putea prinde, probabil il voi angaja pe vet, ca are pusca pentru distante mai mici...ideea e sa stiu cat de sigur esti tu...

repet ca e 100 % (sau cel putin 90 %) si e o frumusete, doar ca putin cam costeliv insa e normal pentru un amarat abandonat !

de ce ma intrebi despre varsta lui???...stiu doar ca e cam de vreo 5 luni pe strazi, pe aici....iar despre talie de ce ma intrebi??????....e brac german, doar !...adica exact ce-ti trebuie !

nu vrei sa stii ce necajiti erau cateii lui carmen, culesi tot de pe drumuri !...si tu ai putea face minuni cu amaratul asta, mai ales ca sincer, iti va satisface si orgoliul masculin !

cam asa arata, doare mai alb pe corp, in rest, capul e identic !


o intrebare !!!!! Resizeofbracgerman08


Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyLun Noi 28, 2011 2:01 pm

Fain catelul.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyLun Noi 28, 2011 2:25 pm

stiu rasa am avut unu care-l tineam pentru vanatoare adica nu era al meu propiu lam avut in grija si venea nene de il lua cand pleca la vanatoare
dar asa aproximativ nu sti cati ani are

si fai si tu o poza de departe pls


si app cu transportul cum ramane sau cum se procedeaza
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMar Noi 29, 2011 1:57 pm

Frumosi catei !
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMar Noi 29, 2011 5:52 pm



azi l-am vazut iarasi...alerga agitat...sau cel putin asa mi se paruse...cred ca era flamand...of, of, mi se rupe inima...am intrebat oamenii de acolo despre el...mi-au spus ca e bland cu copiii, dar nu ar avea nimeni curajul sa-l prinda...

daca mi-as propune sa fac asta, trebuie sa-l angajez pe vet...sigur , contra cost...iar daca-l prindem, iarasi ar fi o problema, cazarea lui...nu as avea curajul sa-l aduc in curte pentru ca am copil mic...

voi incerca o poza...apoi, daca te decizi, trebuie sa fii sigur...fac un efort doar daca stiu sigur pentru ce....sau cine....iar transportul...e cam devreme sa vorbim despre asta...sunt multe de facut pana ajungem la capitolul "transport"...

ma tot gandesc ca bracii au blana scurta...nu stiu cum ar putea rezista o iarna pe drumuri...el e abandonat de prin vara, deci nu stiu cum s-ar lupta cu frigul iernii.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMar Noi 29, 2011 6:18 pm

1 ma eu am spus daca este brac german 100% eu il iau bine inteles vreau sa vad niste poze cu el sa stiu despre ce este vorba !
2 eu oricum ii fac buletin si o iau de la 0 cu toate tratamentele unui caine +bine inteles hrana sai stea din inainte deci te rog sa vi cu niste poze
3 transportul cu ce se face si cam cati bani trebuie si mai multe informati as vrea sa stiu si eu
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMar Noi 29, 2011 6:32 pm



ok, "mă" !! Laughing voi incerca niste poze, sper sa fie suficient de fotogenic !
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMar Noi 29, 2011 6:35 pm

este dar sigur sa fie barc german cum ai zis ca am incarcat curtea de caini si pisici si nu prea ar mai merge cu maidanez ca sigur trebuie sa renunt la unul desta si nu vreau asa + unu de rasa nu ar cauza probleme

cred ca ma intelegi ce zic
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMier Noi 30, 2011 4:13 pm


ca sa fie cineva sigur ca e 100 %, ii trebuie "act de proprietate" in care sa fie mentionati "parintii" catelului...insa nu cred ca sunt foarte multi cu caini "de rasa" care sa aiba si acte de proprietate...astfel, e posibil ca patrupedul sa fie 100 %chiar si fara acte, dar poate avea si un procent de metis...

asta e marfa...nu garantez ca-i 100%, desi poate fi...insa e in jur de 90% brac, cu siguranta...nu stie nimeni de unde provine...un nenorocit de om fara inima l-a lasat pe aici, asta vara...e slab mort !...i-am dat o bucata de paine si a infulecat-o aproape nemestecata !!...cand l-am chemat si a venit spre mine, pur si simplu alergand...

ma gandesc cum ar arata un pic mai "invelit", deparazitat si cu nitzica "scoala"...

o intrebare !!!!! Resizeofsany0004

o intrebare !!!!! Resizeofsany0005

o intrebare !!!!! Resizeofsany0008

o intrebare !!!!! Resizeofsany0009

o intrebare !!!!! Resizeofsany0010

o intrebare !!!!! Resizeofsany0011

Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMier Noi 30, 2011 4:19 pm

Va era frica sa va dati jos din masina Question
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMier Noi 30, 2011 4:36 pm



de ce ai dedus ca mi-ar fi fost frica??? Laughing am scris mai sus, deja, ca oamenii de acolo mi-au spus ca e bland si se joaca cu copiii...si-apoi la cat e de flamand, nu cred ca ar mai putea sa fie agresiv !
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMier Noi 30, 2011 4:43 pm

Am dedus asta ptr ca am vazut oglinda de la masina cand ati fotografiat-o.
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyMier Noi 30, 2011 5:28 pm

pot sai fac buletin doar is medic veterinar (aproape ) am relati de asa ceva
cu deparazitarea si altele ce trebuie ii fac nui problema
nustu ce sa zic de rasa are cap a brac german dar corpul ma duce cu gandul la alta rasa coada la fel la brac german



dar sa vad acuma cu transportul cum se face si cum trebuie sa procedam
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptyJoi Dec 01, 2011 6:14 pm

yoana te rog sami explici si mie cum se face cu transportul daca vreau sa-l iau ?
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Dec 03, 2011 6:59 am



de unde spuneai ca esti???.....transportul, propriu-zis te intereseaza pe tine...nu stiu daca te pot ajuta cu ceva....

eu ma ocup de prinderea lui si deparazitare...am vorbit deja cu vet-ul...vine si mi-l prinde cu tranchilizant (are pistol de distanta scurta)...trebuie sa negociez cu sotul meu pentru a-l tine in curte...apoi, tu vii si-l "ridici" gata preparat ! Very Happy

il vad acum zilnic...e frig si e mai infomatat ca de obicei...se apropie un pic de mine, dar nu prea tare...inca nu are incredere in oamenii mari...ci doar in copii...o fi stiind si el cum stau lucrurile cu oamenii mari...pana la urma unul de asta l-a lasat pe drumuri

deci trebuie sa fii foarte hotarat, ok?
Sus In jos
iubitor_de_animale
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 52
Data de inscriere : 18/11/2011

o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! EmptySam Dec 03, 2011 7:03 am

eu is din braila eu inca nu pot pleca undeva
deci eu as vrea sal iau dar daca trebuie sa vin dupa el nu pot :Smile)))
Sus In jos
Continut sponsorizat





o intrebare !!!!! Empty
MesajSubiect: Re: o intrebare !!!!!   o intrebare !!!!! Empty

Sus In jos
 
o intrebare !!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» PDL-UL VOTEAZA UCIDEREA ANIMALELOR FARA STAPAN !!!
» Mai intreb o data: unde sunt iubitorii de animale?

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Caini-
Mergi direct la: