Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 2 pisicute siameze!!!!!!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyJoi Iul 26, 2012 6:38 pm

Este o poveste scurta!!!!Azi cand am venit din oras acu cateva minunte mama si cu bunica mea erau la poarta cu doua pisici mai mici siameze!!Sunt foarte frumoase,unu are la gat o bratara rosie,labutele coada si urechile sunt gri iar in rest alb...am intreabat-o pe mama de unde sunt,mi-a zis ca le-a gasit pe drum!!!nu pot sa le iau la mine,dar maine daca vor mai fi le fac poza le iau,si sper sa gasesc sa le dau sa le adopte cineva!
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyVin Iul 27, 2012 6:00 am

2 pisicute siameze!!!!!! Spa2241

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyDum Iul 29, 2012 2:27 pm


claudia, pisicuta este absolut superba...spui ca ai gasit-o acum in gradina?...probabil ti-a aruncat-o careva peste gard, ca sa nu pateasca ceva in drum...e posibil ca pe cealalta sa o fi luat cineva....desi...gandindu-ma la rana de la picior a acesteia, e posibil sa fie un caine vinovat???...daca vreun catel a dat peste ele, atunci e de rau...

ii gasesti sigur adoptor...tu ai 3 pisici fara ea, nu ?

nu uita sa treci pe "pisici" cu subiectul !...poze si povestea, de la capat !...si ceva in engleza, neaparat, si...treci in competitie !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyDum Iul 29, 2012 3:52 pm

Ce frumusica este Razz sper sasi gaseasca repede stapan . Very Happy
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyDum Iul 29, 2012 6:12 pm

La picior a fost doar o zgaraietura ft ft mica!!cum te zgarie o pisica,o adopt eu pana la urma!!!!!!nu erau un drum.si a intrat ea la mine....nu stiu unde sa scriu as vrea eu sa am doar 3 pisici cu tot cu asta 4,dar ieri mi-a adus pisica mea..adica in pod am observat inca 4 pui mici!veste rea.dar veste buna este ca am cui sa-i dau!!! cheers as vrea sa o sterilizez neaparat pe asta noua Sad
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyLun Iul 30, 2012 11:06 am

Sad
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyMier Aug 01, 2012 7:43 am

ti-a fata pisica !!!! îîîîîîîîh Mad clau, ai tai nu te pot ajuta s-o sterilizezi??...uite ca vier pfoten n-au mai venit la d-na miron !....poate in toamna, cine stie !....si ce facem daca nu mai vin ???...nu ne putem lasa animalutze sa faca puiuti de 2 ori pe an !!!! (si cate 5-6 uneori !)
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyMier Aug 01, 2012 11:09 am

da stiu...in casa nu o pot tine ,iar afara isi face de cap.Din cate am vazut am 3 baieti si 1 fata,sambata daca pot ajunge la tara doi pot sa ii dau, unu ii dau varului meu Cosmin ,s-ar putea...dar ma ingrijoreaza foarte mult ca deodata pisica care a fatat este foarte bolnava Sad si siameza trebuie sa o sterilizez ca este fata
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyMier Aug 01, 2012 11:10 am

acuma am 8 pisici(si baieti si fete).......momentan chiar nu am posibilitatea sa ma ajute parintii...doar daca e la una....dar nu stiu
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyMier Aug 01, 2012 12:30 pm

Cum te descurci cu ele? No
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! EmptyMier Aug 01, 2012 1:56 pm

este foarte greu...dar.....na
Sus In jos
Continut sponsorizat





2 pisicute siameze!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: 2 pisicute siameze!!!!!!   2 pisicute siameze!!!!!! Empty

Sus In jos
 
2 pisicute siameze!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pisicute de adoptat!!
» Animale care au nevoie de ajutor
» Motanei si pisicute de adoptie
» Familia cu peste 20 de pisici
» Doua pisicute foarte timide

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Pisici-
Mergi direct la: