Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 pui de pisica bolnavior

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
adriana
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 105
Data de inscriere : 15/06/2010
Localizare : Braila

pui de pisica bolnavior Empty
MesajSubiect: pui de pisica bolnavior   pui de pisica bolnavior EmptyLun Aug 13, 2012 7:40 am

anunt preluat,daca poate ajuta cineva rog sa sune la nr.lasat mai jos:
buna ziua!
va deranjez cu o intrebare.
ma puteti ajuta cu adapostul unei pisicute? aseara, stand in patam auzit de afara mieunatul unei pisicute, cand am iesit pe balcon am vazut un pisoi mic care statea in ploaie, nu putea merge.am coborat jos si am constatat ca de fapt erau 4 pisoi cu pisica mama. i-am luat pe toti sus in casa. restul erau sanatosi mai putin pisicuta in cauza care am gasit-o in ploaie. i-am facut baie, an puso intr-un prosop pentru ca initial am crezut ca era degerata de frig sin cauza ca a stat in apa, dar dimineata ea era mai bine doar ca este ca un manz nou nascut ce nu se poate tine in picioare :-((((( face cativa pasi cu greutate dupa care cade. imi rupe imima in 2, si nu stiu ce pot face cu ea. acasa eu deja am o pisica. acum tin mama pisica cu cei 4 pisoi inchisi intr-o camera pentru a ii feri de pisica mea care este foarte geloasa. nu as vrea sa ii dau afara din nou fara a ajuta acest pisoias dar nu stiu cum....daca ma puteti ajuta va rog sa ma contactati la numarul de telefon 0751057423. eu mai pot tine aceste pisici pana maine seara cel tarziu.

PRIMIT PE MAIL!!!!!! BACAU
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

pui de pisica bolnavior Empty
MesajSubiect: Re: pui de pisica bolnavior   pui de pisica bolnavior EmptyLun Aug 13, 2012 4:39 pm

adriana, cum sa vrea adapostul unei pisicute daca e nou-nascuta???..micuta trebuie, asa bolnavioara cum e, sa stea langa mama ei sa o alapteze, altfel nu are nici o sansa !

da-i fetei linkul forumului, pentru detalii !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

pui de pisica bolnavior Empty
MesajSubiect: Re: pui de pisica bolnavior   pui de pisica bolnavior EmptyMar Aug 14, 2012 7:27 am

Si bunica mea a avut dea face cu un pui de pisica foarte mic care abea i se vedeau ochii si la luat ca ea, cazuse de undeva si a trebuit sal hraneasca cu seringa. Sad pentru ca era prea mic sa pape singur.
Sus In jos
adriana
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 105
Data de inscriere : 15/06/2010
Localizare : Braila

pui de pisica bolnavior Empty
MesajSubiect: Re: pui de pisica bolnavior   pui de pisica bolnavior EmptyMar Aug 14, 2012 8:19 am

yoana a scris:
adriana, cum sa vrea adapostul unei pisicute daca e nou-nascuta???..micuta trebuie, asa bolnavioara cum e, sa stea langa mama ei sa o alapteze, altfel nu are nici o sansa !

da-i fetei linkul forumului, pentru detalii !


Yoana,eu nu stiu cine e persoana care a scris,nu am mailul ei,si nu am tel.mobil sa o sun,am preluat de pe facebook de la cineva caruia i-am dat linkul forumului ptr.cainii din adapostul din Bacau.Oricum scria ca a luat mama cu pui,dar nu ii poate tine decit o zi...
Sus In jos
Continut sponsorizat





pui de pisica bolnavior Empty
MesajSubiect: Re: pui de pisica bolnavior   pui de pisica bolnavior Empty

Sus In jos
 
pui de pisica bolnavior
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adopt pui de pisica
» Cainele sau Pisica
» Puiul de pisica
» Pisica Persana
» Cea mai batranica pisicuta !!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Urgenţe-
Mergi direct la: