Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Emigrantul Ion
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 55
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 57

Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde EmptyVin Iun 11, 2010 5:54 pm

Ce facem fetelor: pe ecosapiens nu prea mai e nimeni caruia sa-i pese. Unde s-a dus toata lumea?
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Re: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde EmptyLun Iun 14, 2010 10:29 am

si cred ca e si mai rau...azi am incercat sa intru pe privat pe ecos. pt a trimilte msg fostilor utilizatori de acolo...tov parausanu cred ca ne-a luat parola, si nu mai putem intra in contact cu nimeni de pe acolo...pur si simplu s-a rupt total legatura!!..trebuie sa incercam sa dam noua adresa la cat mai multi fosti utilizatori ecosapiens...prbl. e ca navigarea pe noul forum, adica aici, e putin mai ..altfel....si poate lumea s-ar descurca mai greu pt inceput....insa nu le stiu adrese de mail , iar pe forum nu stiu daca e bine sa lansam noua adresa!!??
Sus In jos
Brotacea




Mesaje : 5
Data de inscriere : 20/06/2010

Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Re: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde EmptyDum Iun 20, 2010 8:15 pm

Ce bine ca ati aparut din nou! bounce bounce Nu e cu suparare daca trimit link si pe la prieteni nu?
Sus In jos
ADMIN
htt://animalutze.catsboard.com
htt://animalutze.catsboard.com



Mesaje : 47
Data de inscriere : 05/06/2010
Localizare : Moinesti

Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Re: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde EmptyDum Iun 20, 2010 8:23 pm

poti sa trimiti prietenilor ...........
Sus In jos
https://animalutze.catsboard.com
Dorotea
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 67
Data de inscriere : 11/06/2010

Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Re: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde EmptyDum Iun 20, 2010 9:37 pm

Dragele mele, am reusit sa postez pe Ecosapiens un anunt despre acest nou forum !!!, atat in Forumul Protectia animalelor cat si pe forumul general.

Asa poate cei care deja erau obisnuiti sa intre pe Forumul animalelor vor vedea anuntul.
Sus In jos
Dorotea
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 67
Data de inscriere : 11/06/2010

Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Re: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde EmptyLun Iun 21, 2010 8:13 am

Dar din pacate, acum sesizez ca cele doua postari au fost sterse !!! de pe Ecosapiens ...
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Re: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde EmptyLun Iun 21, 2010 8:39 am

BINE AI VENIT, BROTY!!!!

am fost zilele astea prin iasi...am vazut o multime de catei crotaliati si m-am gandit ca nu stati degeaba pe acolo!! Wink

si, da, doroty...stiam ca pe ecosapiens suntem cenzurati la greu..eu nu am mai fost pe acolo, pt a nu-i oferi satisfactie lui parausanu!!!... Laughing mediatiazati cat se poate acest forum....hehehe...bineinteles ca nu te lasa sa-l anunti pe forumul lui...e concurenta neloiala, nu?

si mai e o chestie...nu cumva parola de intrare ca membru, acolo, ne-a dat-o el?.....ce inseamna asta, daca nu posibilitatea citirii corespondentei m.p. !!?? ....
oricum, permisiunea de intrare a pers. neinregistrate a dat frau liber violentelor si agresiunii verbale, pana la furtul de id.!!!!....asa, ca, doamnelor si domnilor, TOT RAUL SPRE BINE!!!!!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty
MesajSubiect: Re: Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde   Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde Empty

Sus In jos
 
Pe Ecosapiens striga lumea dupa ajutor dar numai Parausanu raspunde
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» urgenta pe ecosapiens..pana nu o cenzureaza parausanu!!!!!
» Animale care au nevoie de ajutor
» Cadoul lui Mos Nicolae - un motanel
» parausanu se ....caieste!!??.....poate e pt ca a inceput sa piarda audienta!
» Exemple de urmat in rezolvarea problemei protectiei animalelor comunitare si nu numai

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Arhivă-
Mergi direct la: