Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Despre imagini din forum

In jos 
5 participanți
AutorMesaj
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyJoi Iun 09, 2011 3:13 pm

Va rog pe cei din acest forum sa imi spuneti daca voua va place, este educativa sau acolo isi are locul imaginea cainelui fiara postata de Socialboy la subiectul Animale care au nevoie de ajutor. Ce parere aveti voi este benefica aceasta imagine pentru ceea ce facem noi aici?
Sus In jos
ADMIN
htt://animalutze.catsboard.com
htt://animalutze.catsboard.com



Mesaje : 47
Data de inscriere : 05/06/2010
Localizare : Moinesti

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyJoi Iun 09, 2011 3:17 pm

foarte bine ati procedat in functie de parerile membrilor acestui forum voi lua o decizie in cel mai scurt timp
Sus In jos
https://animalutze.catsboard.com
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyJoi Iun 09, 2011 3:36 pm

Socialboy este interesa(n)t si foarte bine intentionat in activitatea acestui forum. Dar intr-adevar, fiara postata de el nu-si are locul pe nici-un topic. Parerea mea...
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyJoi Iun 09, 2011 5:17 pm

hehehe....realitatea este ca "din prima" am observat chestiunea si am vrut sa i-o spun lui "socialboy"....insa cum intru si ies pe fuga (prietenii stiu de ce) , am hotarat sa aman subiectul....

sunt sigura ca teribilismul varstei e vinovat Twisted Evil insa, e o problema de subconstient aici: modalitatea in care e perceput animalul !!...(in cazul acesta, cainele)...."boy" doar ce a preluat o imagine care deformeaza cumplit de tare, frumusetea unui animal atat de nobil !...si totusi nu cred ca acela e caine ci doar un om-vampir...a, da !!!...omul e capabil sa arate asa !!! animalele, NU !!

pana sa ia adminul o hotatrare, sa lasam insa si pe socialboy sa ne explice sinistra sa alegere, ok? lol!
Sus In jos
ADMIN
htt://animalutze.catsboard.com
htt://animalutze.catsboard.com



Mesaje : 47
Data de inscriere : 05/06/2010
Localizare : Moinesti

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyJoi Iun 09, 2011 8:21 pm


Cred ca blocarea acestui utilizator cum ati precizat in mailul care mi l-ati trimis , este cam dura mai ales ca este la prima "greseala" de acest gen.Cred ca un avertisment ar fi destul iar daca se repeta si nu schimba poza o sa ii blocam si accesul pe forum
Sus In jos
https://animalutze.catsboard.com
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyVin Iun 10, 2011 4:16 am

Pe mine ma cam speriat nu cred ca un caine ar arata asa ceva poate doar lupii.Si poate intra un copil mai mic si vede poza va dati seama ca s-ar fi speriat foarte tare.Asa ca il rugam sa o stearga! Wink
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyVin Iun 10, 2011 4:58 am

carmen a sugerat blocare??? Laughing cred c-a avut ceva cosmare, nu gluma.... Razz nici avertismentul nu-si are locul aici !!....imaginea postata de "boy" nu incalca regulamentul forumului...sau, ma rog, e o chestiune de interpretare.... socialboy va intra (sper) sa justifice alegerea facuta si credem ca va renunta de buna voie .....si va posta in loc un saint bernard, de exemplu... Smile

si, carmen, nu e postat pe topicul tau, ci imaginea apare PESTE TOT in scrierile lui boy !!
Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyVin Iun 10, 2011 5:40 am

Fiara aceea apare ca o semnatura a lui Socialboy, oriunde scrie...Sigur nu il reprezinta! Poate este pericolul pe care animalutele din Romania il infrunta zilnic...abandonul, boala, foamea si chiar...moartea... Dar cum noi luptam impotriva acestor vicisitudini imaginea e intr-adevar de cosmar. Sa vedem raspunsul baiatului si poate il convingem sa ne delecteze cu chipuri mai frumoase, mai optimiste. Wink
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum EmptyVin Iun 10, 2011 9:35 am

Da cum ar fi un catelus fericit sau o pisicuta!!!! Razz Razz Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat





Despre imagini din forum Empty
MesajSubiect: Re: Despre imagini din forum   Despre imagini din forum Empty

Sus In jos
 
Despre imagini din forum
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Articol Despre Forum! :D
» GOZH Romania
» ASOCIATIA''CAMARAD'' DARMANESTI
» PDL-UL VOTEAZA UCIDEREA ANIMALELOR FARA STAPAN !!!
» Animale care au nevoie de ajutor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Protectia Animalelor-
Mergi direct la: