Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Daca vor animale,de ce le tin afara?

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyMar Iul 12, 2011 7:49 am

Duminica,o zi cu soare,am mers cu Catalina la un verisor.In drum spre casa lui,am gasit 2 catei,pui si de rasa:lup.la un metru ,2 era si mama lor.Povestindu-i mamei ,a zis ca o cunoaste si au si stapan....niste tigani.Dar au stapan de ce stau in acele locuri dezgustatoare?
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyMar Iul 12, 2011 9:09 am

Aaaa tiganii au multi catei si animale dar nu le pasa de ele nici nu le hranesc.Cel mai urat se poarta cu caii care ii necajesc oribil.Mai ales am vazut intr-o zi niste tiganusi mici cu un manz il lovea se urca pe el il biciuia era ingrozitor ce am vazut.I-am spus bunicului meu sa faca ceva au plecat cu manzul dar cine stie ce a mai patit.Sau mai era intr-o zi tiganii au pus un singur cal necajit sa traga un urias bolovan si nu putea iar ei il tot biciuiau si aruncau cu pietre apoi a cazut jos eu eram in masina mergeam acasa.A fost oribil!Dar nu poti sa te pui cu tiganii nici politia nu poate sunt foarte periculosi si nu au pic de suflet! Sad Sad Sad Sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyMar Iul 12, 2011 9:37 am

da cam asa este
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyMier Iul 13, 2011 6:50 pm

Daca vor animale,de ce le tin afara? Resizeofimage0187

Daca vor animale,de ce le tin afara? Resizeofimage0188

Daca vor animale,de ce le tin afara? Resizeofimage0190

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyMier Iul 13, 2011 6:52 pm



puiutii sunt super frumosi...insa daca au stapan...care mai e si tigan....ma tem ca nu-ti ramane decat sa te rogi pentru soarta lor ! (si a mamicii acestora)
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyJoi Iul 14, 2011 9:24 am

da.....acolo este un cartier destul de maricel...acea catea sta peste tot,la toate blocurile.dar eu ultima data am vazut-o intr-un sant!
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyVin Iul 15, 2011 12:28 pm

Ce jucausi par si fericiti bietii! Crying or Very sad Crying or Very sad
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? EmptyVin Iul 15, 2011 1:24 pm

cand ne-au vazut deja vroiau sa se joace
Sus In jos
Continut sponsorizat





Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty
MesajSubiect: Re: Daca vor animale,de ce le tin afara?   Daca vor animale,de ce le tin afara? Empty

Sus In jos
 
Daca vor animale,de ce le tin afara?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Forum animale
» Unii oameni tin la animale...
» Samsari sau iubitori de animale?
» Animale de rasă - PISICI
» De ce iubim animalutele!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Şi copiii se implică-
Mergi direct la: