Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Oferim super catel, Norocel !!

In jos 
+2
claudia btzt
yoana
6 participanți
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 15, 2011 10:38 am



Super-catelul isi merita pe deplin numele : el e "super catel" pentru ca a invins moartea.. lupta sa eroica- cu moartea si "omul-monstru" o gasiti aici:

https://animalutze.catsboard.com/t135-moartea-caprioarei-varianta-contemporana

si este Norocel, pentru ca ...a avut noroc...

Suntem deci un baietel de vreo 2-3 luni, acum deparazitat intern si extern asa, ca la carte! Smile
Va fi de talie marisora, si vă va apara de ...monstri !!
Se ofera doar iubitorilor de animale! Exclus sa fie tinut in lant !

daca v-a impresionat povestea lui si vreti sa-i redati o "copilarie fericita", sunati la 0727 153 499 -jud. Bacau (dar si prin imprejurimi)

pentru o mai buna vizualizare si cunoastere a ofertei, v-o prezentam din toate unghiurile :

Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0070

Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0093

Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0070

Razz


Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0092


PS. se ofera si putina zestre (curelusa si lesa....cateilor din ziua de azi le cam place sa fie plimbati Smile )



Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 15, 2011 10:40 am



Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0055

Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 15, 2011 2:11 pm

ce frumos este
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 15, 2011 4:43 pm

Este catelul acela batut de o cotoroanta! Crying or Very sad
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 15, 2011 5:00 pm

Smile)) esti simpatica, patri !
eu as spune insa ca aceasta "cotoroanta" l-a omorat !!!...da, in alte conditii, daca nu as mai fi auzit de cazuri asemanatoare, micutul era de mult la o groapa de gunoi...avusese spasme agonice...abia mai respira cu gurita inclestata si plina de spume...

catelul, nu cred ca gresesc, pare a fi un metis de ciobanesc de bucovina...sau, oricum, seamana foarte mult !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 15, 2011 6:15 pm

Inseamana ca o sa se faca fosrte mare? Question Question
Sus In jos
anca.huluta




Mesaje : 1
Data de inscriere : 16/07/2011

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptySam Iul 16, 2011 8:09 am

ce bine imi pare ca nu a murit Very Happy Very Happy ...saracutul in ce stare era sambata trecuta, nici nu vreau sa-mi amintesc Sad Sad
poate o sa-si gaseasca un stapan demn de el, care sa-l iubeasca si sa aiba grija de el Very Happy Very Happy
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptySam Iul 16, 2011 8:32 am

merci, merci, anca !!...ochisorul mai era inca un pic iesit din orbita si rosu insa, incet, se resoarbe...are un chesf de joaca teribil...si stii cu cine?...cu pisicuta aruncata peste gard tot de ..d-na "cotoroanta- vorba patriciei !
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyMier Iul 20, 2011 9:14 am



nu uitati de Norocel...el inca asteapta un prieten care sa-l faca sa uite drama prin care a trecut !
este un catel cuminte...nu e nici prea galagios nici prea "vitezoman" !! Smile ....sau o fi din cauza caniculei !?...
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyJoi Iul 21, 2011 6:46 am

Inca nu a primit o oferta de adoptat?Este asa fumos!
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyDum Iul 24, 2011 12:47 pm


super catelul este un super jucaus...umbla mereu prin picioarele noastre, de nici nu mai stim cum sa facem sa nu-l calcam...se zbenguie cat e ziua de lunga cu super pisicuta mica, ritza, pana cad amandoi lati de oboseala !!! Laughing

ieri a primit a doua doza de pastilute pentru viermi...deci, e din ce in ce mai bunutz pentru adoptie...doar intr-o familie iubitoare !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyDum Iul 24, 2011 1:44 pm

El si cu pisicuta se inteleg? Shocked
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 29, 2011 1:43 pm



Norocel fara...noroc ! (deocamdata)

baita, episodul doi..doar doar ne vede careva ce frumusel suntem...

bine, dupa baita, semanam foarte bine cu un extraterestru!


Oferim super catel, Norocel !! 28561384

Oferim super catel, Norocel !! 16272710


ascuns la caldurica, pentru un pui de somn si uscare !


Oferim super catel, Norocel !! 75246632

Oferim super catel, Norocel !! 57306394


si iata produsul uscat !!!!...numai bun de adoptat ! Smile (facem si versuri)


Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0086

Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0087


joaca e mereu pe gustul celor mici !!


Oferim super catel, Norocel !! Resizeofsany0071


asteptam in continuare un stapan iubitor !
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Foarte frumos Norocel   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 29, 2011 2:27 pm

Pozele acestea sunt mai expresive. Vrei sa reinoim anuntul cu poze noi?Daca da trimite-mi te rog pe mail aceste poze.
Eu nu m-as putea desparti de el Este extrem de frumos.
Cati catei mai ai acasaacum? Scuze! Sstiu ca te-am mai intrebat dar am uitat.
I love you
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 29, 2011 3:37 pm


nu c-as spune-o doar pentru reclama, insa chiar e un catel frumos...are mutricica de ursulet iar dupa baita e asa de alb si pufos !!...si ce e important, e ca nu este zgomotos...de aceea ar fi bun si la apartament...(si tot de aceea, ii ofer zestre zgarda si lesa..la mine nu e nevoie, pentru ca e in gradina si alearga liber)

are prin stramosi gena de ciobanesc de bucovina, insa nu se va face la fel de mare...cred ca va fi de talie medie...e FOARTE ascultator...daca am apasat tonul, executa imediat !..mi-e foarte foarte drag, mai ales amintindu-mi-l cum era acum cateva saptamani...

insa nu-mi permit luxul sa-l tin...suprafata gradinii mele e mica...de fapt e doar o curte !!..tarcul cateilor a fost conceput initial pentru un singur catel, cat ne-am fi permis la aceasta suprafata de teren...insa...a mai aparut (sigur, din mila) inca unul....si inca unul...adica 3 cheers ...si mai sunt si de talie maaaaare...se cam sufoca unul pe altul acolo...plus de asta, sotul meu refuza total inclinatia mea de a sopri nr. de catei in curte ! king hehehe...si nici eu de fapt nu mi-as dori asta...daca tot acumulez catei, nu voi mai putea salva altii...si-apoi la vecinii care-i am !! Mad Mad

da, iti voi trimite poze pe mail !...multumesc mult !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 29, 2011 5:33 pm

Vreau si eu un sufletel sa fie numai al meu!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Foarte frumusel si scumpic Norocel.Ma mir ca nu si-a gasit un stapan! Evil or Very Mad
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Iul 29, 2011 6:33 pm

este atat de dragut....eu l-as vrea ...dar mai sunt si parintii...care nu prea vor
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptySam Iul 30, 2011 6:33 am

Cine nu l-ar vrea dar parintii sunt o problema mare!! Mad Mad Mad Mad
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! EmptyVin Aug 05, 2011 8:04 pm



Norocel a plecat la casuta lui !!!!!...si a lor ! Razz

https://animalutze.catsboard.com/t174-norocel-cu-noroc

multumim lui carmen pentru promovarea adoptiei !! I love you

ps...recomand calduros ca toti cei care vor sa dea in adoptie animalute, sa apeleze la carmen !!! tongue


Sus In jos
Continut sponsorizat





Oferim super catel, Norocel !! Empty
MesajSubiect: Re: Oferim super catel, Norocel !!   Oferim super catel, Norocel !! Empty

Sus In jos
 
Oferim super catel, Norocel !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» adoptie catel
» Pui de catel
» Am si eu un catel
» Animale care au nevoie de ajutor
» Catel-catel !

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Caini-
Mergi direct la: