Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 IDEI PENTRU FORUM

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
ADMIN
htt://animalutze.catsboard.com
htt://animalutze.catsboard.com



Mesaje : 47
Data de inscriere : 05/06/2010
Localizare : Moinesti

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM EmptyMier Iun 23, 2010 2:34 pm

Toti cei care sunteti moderatori puteti sa faceti propuneri pentru noi sectiuni pe prima pagina a forumului adica noi TOPICURI care sa apara pe prima pagina cum sunt cele noi pe care le-am adaugat eu.

ANIMALUTZE
ANIMALE CARE AU NEVOIE DE AJUTOR
ANUNTURI
AJUTOR
INFORMATII UTILE

................ALTELE PROPUSE DE VOI MODERATORII CARE SUNTETI INGREGISTRATI SI V-AR FI DE FOLOS
Sus In jos
https://animalutze.catsboard.com
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Legislatia la zi dela a la z in legatura cu protectia animalelor   IDEI PENTRU FORUM EmptySam Iun 26, 2010 12:29 pm

Cred ca ar fi util pentru cei interesati sa fie o sectiune cu legislatia la zi in legatura cu protectia animalelor.


Sus In jos
ADMIN
htt://animalutze.catsboard.com
htt://animalutze.catsboard.com



Mesaje : 47
Data de inscriere : 05/06/2010
Localizare : Moinesti

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Re: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM EmptySam Iun 26, 2010 4:29 pm

legislatia la zi este in sectiunea informatii utile .... daca credeti ca nu este buna sau numele topicului de acolo ( INFORMATII ) este gresit .....modificam nu e nici o problema
Sus In jos
https://animalutze.catsboard.com
Oana
Membru Forum Animalutze
Oana


Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/08/2010

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Re: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM EmptyMar Aug 03, 2010 12:07 pm

Pai , eu as putea sa va fac un loggo personalizat pentru ca stiu si ... poate ca ar trebuii sa fim putin mai organizati , vad ca ajutati animalele , dar daca am fi mai organizati ar fi bine !
Sus In jos
ADMIN
htt://animalutze.catsboard.com
htt://animalutze.catsboard.com



Mesaje : 47
Data de inscriere : 05/06/2010
Localizare : Moinesti

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Re: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM EmptyMar Aug 03, 2010 3:26 pm

ok trimite-mi un mesaj privat sau daca nu poti sa scrii aici in ce sens ai dori sa ne mai organizam sau sa facem logo-ul . Numai bine
Sus In jos
https://animalutze.catsboard.com
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Re: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM EmptyMier Aug 04, 2010 7:54 am


hello, oany!...sa-ti spun mai intai ca noi lucram FOARTE organizat....avem o INIMA, se numeste Violeta Frincu, impreuna cu prietena ei Gerda din olanda, care ne vegheaza activitatea si intervine la nevoie....si mai avem UN INGER pazitor, supranulit "Emigrantul Ion", care se implica cu multa dragoste in cazuri de animalute si oameni necajiti, iar avandu-i pe ei, putem si noi sa mai prindem curaj.....

despre cum functioneaza acest "organism"al forumului nostru, iti voi mai scrie pe "mp", ok?..pana atunci, insa, asteptam cu drag orice idee, sugestie si sprijin!!!!...intra pe acest topic , special creat pentru oameni puternici, de actiune si cu compasiune fata de suferinta altora (fie ca au 2 sau 4 picioare)

https://animalutze.catsboard.com/forum-f1/propunere-pentru-doamnele-si-domnii-forumului-nostruin-favoarea-tuturor-animalutelor-t17.htm

si mai avem si un admin super!... I love you

te astaptam!...oricum am senzatia ca interventia ta a adus un plus de entusiasm pe forum... Smile
Sus In jos
Oana
Membru Forum Animalutze
Oana


Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/08/2010

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Re: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM EmptyDum Aug 22, 2010 9:04 am

Aha. Super. Si eu o sa fac cat pot..Dar este greu de aici. Mi-am dat seama ca nu conteaza asa de mult sa fi organizat sau sa arate bine forumul cat timp se face ceva aici . Este primul loc in care vad asta. Yoana, nu mi-ai spus cati ani ai si as vrea sa stiu:). In Octombrie vin trei saptamanii(posibil) si vreau sa ajut cat mai mult.
Sus In jos
ADMIN
htt://animalutze.catsboard.com
htt://animalutze.catsboard.com



Mesaje : 47
Data de inscriere : 05/06/2010
Localizare : Moinesti

IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Re: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM EmptyMar Ian 25, 2011 5:18 pm

NE BUCURAM CA TE IMPLICI IN ACEASTA ACTIVITATE Very Happy
Sus In jos
https://animalutze.catsboard.com
Continut sponsorizat





IDEI PENTRU FORUM Empty
MesajSubiect: Re: IDEI PENTRU FORUM   IDEI PENTRU FORUM Empty

Sus In jos
 
IDEI PENTRU FORUM
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» 2 Idei Pentru Forum!
» Oportunitatea de a exista un Forum pentru animale pierdute si gasite
» Animale care au nevoie de ajutor
» doar de relaxare...
» URGENT !- Catelusa cu copiii multi, si lat incarnat la gât!!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Anunţuri-
Mergi direct la: