Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Ketty , pisicuta mea.

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Denyssuka
Membru Forum Animalutze
Denyssuka


Mesaje : 185
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Dr.Tr.Severin (Mehedinti)

Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. EmptyJoi Aug 18, 2011 12:26 pm

Nu am stiut unde sa scriu si am scris aici : Ketty vine acasa doar la masa si in rest sta la vecina de ce oare?
Lola le fugareste credeti ca de asta?
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Re: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. EmptyJoi Aug 18, 2011 12:36 pm



Daaaaaaaaa...sigur !!!...chiar daca lola vrea sa se joace, pisicile nu suporta sa fie sâcâite !!!...eu o am si pe ritza-panselutza, (de pe topicul "Help !") pisicuta cea noua si maruntica...din cauza ei, ca e copilutza cu chef de harjoneala, pisele mele mai băbuţe stau pur si simplu izolate prin alte locuri, care pe unde apuca...inainte stateau printre piciorele noastre dar acum, s-au refugiat in semn de protest...

o, da, din pacate cateii si pisicile, chiar daca nu se urasc, nu credca se vor iubi niciodata...cateii tb sa aiba un tarc frumos si marisor, si le dai drumul la joaca doar la o anumita ora...

vecina ce spune, nu se simte deranjata ??
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Re: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. EmptyJoi Aug 18, 2011 12:42 pm

Nu cred ca se simte deranjata ca daca ar fi asa pisicuta nu ar mai sta pe acolo!
Sus In jos
Denyssuka
Membru Forum Animalutze
Denyssuka


Mesaje : 185
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Dr.Tr.Severin (Mehedinti)

Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Re: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. EmptyJoi Aug 18, 2011 12:43 pm

yoana a scris:
vecina ce spune, nu se simte deranjata ??

Nu! ea este batrana si are si ea 1 pisica si il mai duc pe Brutus la ea ca sa mai latre. Ma inteleg foarte bine cu ea (are 80 si cva de ani).
Sus In jos
Denyssuka
Membru Forum Animalutze
Denyssuka


Mesaje : 185
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Dr.Tr.Severin (Mehedinti)

Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Re: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. EmptyJoi Aug 18, 2011 12:44 pm

yoana a scris:


Daaaaaaaaa...sigur !!!...chiar daca lola vrea sa se joace, pisicile nu suporta sa fie sâcâite !!!...eu o am si pe ritza-panselutza, (de pe topicul "Help !") pisicuta cea noua si maruntica...din cauza ei, ca e copilutza cu chef de harjoneala, pisele mele mai băbuţe stau pur si simplu izolate prin alte locuri, care pe unde apuca...inainte stateau printre piciorele noastre dar acum, s-au refugiat in semn de protest...

o, da, din pacate cateii si pisicile, chiar daca nu se urasc, nu credca se vor iubi niciodata...cateii tb sa aiba un tarc frumos si marisor, si le dai drumul la joaca doar la o anumita ora...

vecina ce spune, nu se simte deranjata ??

Ciudat ca Lola cu Ketty nu se inteleg , pt ca Nikita cu Ketty si Tanu se inteleg de minune Very Happy chiar Nikita cu Tanu mananca impreuna , merg la plimbare impreuna (cand mergem in parc , merge si Tanu cu noi) ...

P.S : O strada ne desparte de parc Very Happy
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Re: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. EmptyJoi Aug 18, 2011 12:46 pm



hehehe, ce dragutz !...patricia, ai dreptate aici !!

nu cumva ketty e matza mea preferata???...o tricolora rotunjoara pe care o apreciasem pe alt topic?....

e castrata?....sa nu-ti faca niste copilasi pe acolo !!
Sus In jos
Denyssuka
Membru Forum Animalutze
Denyssuka


Mesaje : 185
Data de inscriere : 20/07/2011
Varsta : 26
Localizare : Dr.Tr.Severin (Mehedinti)

Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Re: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. EmptyJoi Aug 18, 2011 12:47 pm

Da e matza ta Smile)
Nu e castrata , dar acum nu e in calduri ... Trebuie sa o duc si pe ea la veterinar sa o castreze.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ketty , pisicuta mea. Empty
MesajSubiect: Re: Ketty , pisicuta mea.   Ketty , pisicuta mea. Empty

Sus In jos
 
Ketty , pisicuta mea.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Motanei si pisicute de adoptie
» Cea mai batranica pisicuta !!!
» Pisicuta Mili!
» Pisicuta insarcinata
» HELP !! ....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Pisici :: Pisici-
Mergi direct la: