Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Pisicuta insarcinata

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptySam Ian 04, 2014 2:35 pm

Pisicuta insarcinata 4gt8

Pisicuta insarcinata Nlhm

Ea este noua gospodina din familie,no name, ca nu amapucat sa-i pun nume.Face to face cu Mitzi!Se cam scuipa,dar aia e.
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptySam Ian 04, 2014 3:25 pm



deci mâțoaica ta este pur si simplu adorabila !!  Laughing  iar cealalta e o scumpica !

alexa, daca te-as ajuta cu sterilizarea, ai avea timp sa te ocupi si de ea? ar fi trist si pentru ea si pentru tine si pentru "bebelusi" ca sa-ti fete prin pod !
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyDum Ian 05, 2014 12:34 pm

Nu este nici-o problema eu sunt de acord,parerea mea este ca matza ar trebuii sa fete ca are burtica ca un butoi,pana acum nu am consultat pe nimeni adica ma refer la vreun medic.Iar eu oricum ma ocup de ea,ca vine dupa papa si mai nou s-a stabilit in podul cu fan.Ii dau de mancare de cate ori vine,i-am dat mai nou niste ciorba de burta,nu va inchipuiti cat s-a strambat ca nu i-a placut.Dar in concluzie,am grija de ea!
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyDum Ian 05, 2014 2:12 pm



ok...vezi cat e o sterilizare de "fetitza"...specifica-i dr. ca e vorba de o mitulina abandonata !!!...e important, poate si pe viitor te poate ajuta cu preturi mai bune pentru animalutzele nimanui...intreaba-l daca face si chestii de astea ! (sau poate-i dai o idee)
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMier Ian 29, 2014 1:18 pm

After some days or 1 week my new cat come to eat because is very big snow.I am happy now because i see my new cat in saftely.

Mata mea cea noua a intarziat un pic acasa,adica a lipsit mai multe zile cred ca aproape o saptamana,daca stau bine sa ma gandesc,dar acum m-am linistit.A venit cu o pofta de mancare si a plecat ca un butoi,indrumata de mine in pod.

Pisicuta insarcinata Qakg

Pisicuta insarcinata 2u1a

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMier Ian 29, 2014 1:34 pm



ce mutricica poate sa aiba !!! are cumva carare pe mijloc ???  

am uitat si de castronel. Daca maine venim la scoala, ii voi trimite una ! (sper sa nu uit  Embarassed  )
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMier Ian 29, 2014 1:36 pm

Doar stiti ca la iubitorii de animale trag aia/alea cu carare pe mijloc!!
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMier Ian 29, 2014 1:44 pm


deci in prima poza, are o sfiosenie criminala !!!  Very Happy  am impresia ca asta-i buna de iubacit, rau de tot !!!
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMier Ian 29, 2014 1:46 pm

e reciproc,in timp ce mananca nu sfaraie,dar dupa parca e drujba si se ridica pana la genunchi cu capul!!
Sus In jos
diana05
Membru Forum Animalutze
diana05


Mesaje : 341
Data de inscriere : 23/10/2012
Varsta : 25

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyVin Ian 31, 2014 10:51 am

ce draguta e :3 Exclamation 
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMar Mar 18, 2014 1:09 pm

Pisicuta insarcinata nu mai e insarcinata, cu ajutorul Gerdei am sterilizat-o.Thank you Gerda for your help,i sterilised the pregnant cat.Thank you!
Toate pozele sunt de dupa sterilizare,ma scuzati, dar sunt un pic cam amestecate!
Pisicuta insarcinata 6ifbdl

Pisicuta insarcinata 2n7010n
Pisicuta insarcinata Fbyo2q
Pisicuta insarcinata 2ibf4ar
Pisicuta insarcinata 2hqdwcg
Pisicuta insarcinata 157hw83
Pisicuta insarcinata 28lqukj
Pisicuta insarcinata 1z6wlxe
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMier Mar 19, 2014 3:31 pm



supersimpatica a scapat de-o grija, iar voi, de nunta in gradina !!  Very Happy ce mutricica smerita are : ))

sper sa fie bine operatia..mi-a spus stefi ca s-au desprins 2 fire !
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyMier Mar 19, 2014 3:33 pm



am impresia ca in ultima poza facea cozonacei cu o labuta !!! (cica asa se cheama)  Laughing 
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyJoi Sept 04, 2014 7:43 am

Imi pare rau ca nu am prea intrat atat de des pe forum pentru ca am cam avut treaba, dar acum o sa va arat evolutia mâţoaicei Miu sau Bibu aşa cum îi spunem noi (raspunde la ambele nume).

Aici era pe ea un puisor american, nu-i stârnea  nici un interes!
Pisicuta insarcinata 2ak0l0p
Pisicuta insarcinata 21eou0x

Aici se adapostea de caldura de afara printre flori!
Pisicuta insarcinata Of98qb
Pisicuta insarcinata S5he94

Aici se batea prin geam cu Mitzu!!
Pisicuta insarcinata 2jagroi
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyVin Sept 26, 2014 3:57 pm


pozele sunt profesioniste iar pisulinele absolut simpatice !! si sterilizate, tare norocoase sunt ele acolo cu voi !
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata EmptyVin Oct 03, 2014 3:55 pm

e bestiala poza cu puiul, ce pisica simpatica cheers
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pisicuta insarcinata Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta insarcinata   Pisicuta insarcinata Empty

Sus In jos
 
Pisicuta insarcinata
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cea mai batranica pisicuta !!!
» Ketty , pisicuta mea.
» PISICUTA Cici
» Pisicuta Biluta ! :3
» Mica-pisicuta din adapost

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Pisici :: Pisici-
Mergi direct la: