Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Vier Pfoten la Comanesti...doar !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyJoi Oct 27, 2011 4:25 pm



se aude ca toamna aceasta, Moinestiul e lasat de izbeliste la acest capitol...suntem ai nimanui parca si incercam sa ne descurcam cum putem...

adica apeland la d-na Miron,, la Comanesti....astfel, fetelor...dati sfoara-n tara, la copiii din proiectul nostru, ca intr-o zi, dupa 1 noiembrie, d-na ne va sprijini cu maisna Vier Pfoten si ne vom putea steriliza si noi animalutele, gratuit !....e o favoare pe care ne-o face d-na Miron nu ca ar fi de datoria dumneaei sa rezolve animalele din Moinesti !!

asa ca, fiti pe faza, intr-o zi sau poate doua, vom face si noi programare...alexandra, claudia, catalina si alti copii, ok?...aveti pisicutze si cateluse !!...DOAR animalutzele trecute de 6-7 luni !!

cum mai am detalii, postez pe topic !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyVin Oct 28, 2011 4:02 am

A mea este pre mica!
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyVin Oct 28, 2011 12:07 pm

Da....!>..pisicuta!!
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyVin Oct 28, 2011 1:17 pm



claudia, nu ai si catelusa???....aia de a furat inimile si...premiile in iunie, la concurs??? sper ca nu vor parintii s-o "inmultesca" !!!!!...nu e rasa pura , deci nu s-ar merita !

anuntati si alte copii din proiect sa fie pe faza...sunt o multime care au femele (catei/pisici) si pe care parintii nu si-ar permite sa le sterilizeze !

d-na Miron ne serveste ca vrea ea sa ne fie alaturi, insa nu are nici o obligatie !
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyVin Oct 28, 2011 1:22 pm

Da...am 3femele 2 de mai mult de 10 ani si nu mi-au facut puiuti ca nu ii las singur sau etc.......La catele nu s-a pus vorba si intr-un fel nu vreau..doar la pisica:((ca ea este obraznica
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyMar Noi 22, 2011 3:46 pm



FETELOR, PREGATITI CATELUSELE SI PISICUTELE PENTRU STERILIZARE, PE MAINE 23 NOV. 2011 !!!!!

ne trimite d-na Miron , masina !!!
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyMar Noi 22, 2011 5:57 pm

Pai si cum facem.?maine la cat ...???
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! EmptyMier Noi 23, 2011 8:00 pm

Deci ramane pe maine?
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty
MesajSubiect: Re: Vier Pfoten la Comanesti...doar !   Vier Pfoten la Comanesti...doar ! Empty

Sus In jos
 
Vier Pfoten la Comanesti...doar !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cu si...PENTRU căluți !! With and...FOR horses !
» Asociatia "Sufletul Meu" Comanesti
» Adoptii/Donatii animalutze
» VIZITA la adapostul Sufletul Meu, Comanesti !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Anunţuri-
Mergi direct la: