Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 METIS JAPANESE BOBTAIL SPRE ADOPTIE

In jos 
AutorMesaj
Yamuna.Taro
Membru Forum Animalutze
Yamuna.Taro


Mesaje : 13
Data de inscriere : 24/07/2011
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti

METIS JAPANESE BOBTAIL SPRE ADOPTIE Empty
MesajSubiect: METIS JAPANESE BOBTAIL SPRE ADOPTIE   METIS JAPANESE BOBTAIL SPRE ADOPTIE EmptyLun Iul 09, 2012 10:30 am

DARLING e un motanel metis de japanese bobtail care are mu----ta afectiune de daruit, e cuminte si tare dragalas. Nu a mostenit codita specifica rasei, dar a mostenit sociabilitatea iesita din común característica acesteia. Spera ca cruciulita alba pe care o are in frunte sa ii poarte noroc si sa gaseasca un stapan cu suflet curat si iubitor cum e si sufletelul lui. Cand l-am gasit a inceput sa se tina dupa mine si mieuna SFASIETOR sa-l iau si pe el, isi dorea f. mult un stapan.Stiind ca nu am unde sa-l tin l-am dus intr-o curte dar el iesea de fiecare data si venea repede dupa mine, ca un copilas, plangand SFASIETOR sa-l iau si pe el! Dupa ce l-am bagat in bucatarie, cand m-am asezat pe scaun, s-a cuibarit imediat in poala mea, torcand cu mare chef. Cand i-am dat smotocei imediat a inceput sa se joace cu ei, f. nonsalant. Are 6 luni si este oferit spre adoptie cu carnet de sanatate (deparazitat si vaccinat).
Mai multe poze cu motanelul dragalas vedeti aici:

https://picasaweb.google.com/adoptii.pisici/DARLINGMD#

Relatii la tel. 0723/ 827.216, 0721/161.100; 0760/820.674
Sus In jos
 
METIS JAPANESE BOBTAIL SPRE ADOPTIE
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Pisicile d-nei Gina spre adoptie
» MULTE ANIMALUTE F. NECAJITE SPRE ADOPTIE !!!!!!!!!!!!!!
» Catelusi si pisicute aflate in grija Adrianei, spre adoptie
» Asociatia Dogs Center ofera spre adoptie catelusi chiar de rasa iubitorilor de animale!
» Metis pekinez

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Pisici :: Pisici-
Mergi direct la: