Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !! Empty
MesajSubiect: INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !!   INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !! EmptyVin Sept 28, 2012 1:10 pm


INTRATI SI SUSTINETI PRIN VOT, UN PROIECT DE REALIZARE A INSTALATIEI TERMICE, A UNEI BISERICI....LOCALITATEA ESTE MODESTA DIN PUNCT DE VEDERE MATERIAL...CU OAMENI HARNICI INSA FARA POSIBILITATI MATERIALE...SANSA INSTALATIEI TERMICE AR PUTEA VENI DIN ACEST PROIECT !

VOTATI PANA DUMINICA !!!!...DOAR PANA DUMINICA...INSA NOI CREDEM SI IN MINUNI !....PROIECTUL ESTE PE LOCUL 2 ACUM, DECI NIMIC NU AR FI IMPOSIBIL !

TREBUIE SA AVETI SAU SA VA FACETI CONT PE "TARALUIANDREI", APOI CONFIRMATI CONTUL, PE EMAIL SI APOI VOTATI !

PUTETI VOTA DE PE TOATE CONTURILE SI EMAILURILE FAMILIEI SAU PRIETENILOR !

http://www.taraluiandrei.ro/orasul-tau/proiecte/un-foc-aprins-in-inimile-noastre-reabilitarea-termica-a-bisericii-ortodoxe-sesuri_1287.html

HAIDETI SA FIM ALATURI DE EI !
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !! Empty
MesajSubiect: Re: INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !!   INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !! EmptyVin Sept 28, 2012 5:34 pm

Am votat azi de pe 2 conturi!am scris mesaj la toata lista de pe mess si aproape de pe facebook si era la 3210 de voturi in 10 minunte m-am mirat erau 3315,acuma sunt 3420 de voturi!!!poate nu e doar de la mine ca am dat din lista dar in zece minunte sa voteze atati de multi...wow!poate pana duminica se aduna voturile
Sus In jos
 
INCA UN VOT....SAU MAI MULTE !!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adoptati un cocker!
» Alte animalute din Bucuresti care au nevoie de ajutor...
» Atentie mare la cine dati cainii !!!!
» MULTE ANIMALUTE F. NECAJITE SPRE ADOPTIE !!!!!!!!!!!!!!
» GOZH Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Anunţuri-
Mergi direct la: