Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!!

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
margareta




Mesaje : 2
Data de inscriere : 03/08/2010

Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!! Empty
MesajSubiect: Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!!   Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!! EmptyJoi Sept 02, 2010 12:29 am

Sînt o căţeluşă de vreo 2-3 luni, am fost aruncată, înfometată, la Piaţa Scînteii, împreună cu frăţiorul meu. Nu ştiu unde e mămica noastră şi ce s-a întîmplat cu ea. Frăţiorul meul a dispărut, după cîteva zile, iar de mine s-a milostivit o doamnă, că eram tare singurică, pricăjită şi bolnăvioară, şi m-a dus la veterinar. De cîteva zile mi-e mai bine, am tot înfulecat, am fost deparazitată şi vaccinată, iar acum sînt bine. Din păcate, nu m-au mai pot ţine la cabinet şi ar fi trebuit să mă întorc de unde-am venit. Adică unde, din nou în stradă, singură, fără mîncare, a nimănui???!!! Pe doamna care m-a salvat nu a lăsat-o inima să mă părăsească din nou pe stradă, dar nici nu mă poate ajuta mai mult. Aveţi milă şi de mine, vă implor, mă poate ajuta cineva??? Sînt tare cuminţică, drăgălaşă şi drăgăstoasă! Nu mă pot descurca singură, atît de micuţă! Dacă aveţi vreo putinţă sau sugestie, puteţi scrie pe adresa: ach.patroklos@yahoo.com. Vă rog din suflet şi vă mulţumesc din toată inimioara mea!
Atașamente
Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!! Attachmentcatelusa 003.jpg
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(89 KB) Descarcat de 2 ori
Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!! Attachmentcatelusa 004.jpg
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(94 KB) Descarcat de 0 ori
Sus In jos
claudia

claudia


Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34

Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!! Empty
MesajSubiect: Re: Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!!   Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!! EmptyDum Oct 31, 2010 2:57 pm

saracuta catelusa.eu as ajuta/o dar nu am cum:( sper sa se indure cineva de ea
Sus In jos
 
Ajutor!!! Micuţă şi singură, am mare nevoie de o căsuţă, vă rog din suflet!!!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Animale care au nevoie de ajutor
» Si Breaza PH are nevoie in continuare de ajutor!
» Nevoie de ajutor pentru o catelusa necajita !!
» catelusa micuta
» Suflete care au urgenta nevoie de ajutor

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Caini-
Mergi direct la: