Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Fetita 1 si Moshu

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Fetita 1 si Moshu    Empty
MesajSubiect: Fetita 1 si Moshu    Fetita 1 si Moshu    EmptyVin Aug 16, 2013 6:50 am



de cativa ani, dumnealor sunt sub ocrotirea mea....o fetita pe care am sterilizat-o, si moshu, prietenul ei....ei au devenit sefii strazii si nici un alt catel nu poate incalca teritoriul...de fapt acesta e si avantajul,,,daca sunt protejati 2-3 caini intr-o zona, altii nu vor fi acceptati....

fetita 1 (pt ca am si fetita 2) am sterilizat-o, astfel incat am scapat cu totii de o mare grija !

moshu e orb...mi-e tare mila de ochisorii lui albi, dar nu-l pot ajuta mai mult...

cei 2 "prieteni" stau mai mult in curtea mea, intrucat killer-vecina care mi-a omorat pisicile, a amenintat ca va "spanzura" si cainii !

..............

Fetita 1 and moshu,her friend, are my strays which i'm taking care...i sterilized fetita 1, time back, and now they are living mostly in my garden, becouse my killer-neighbor (who killed my cats) thretened that she will kill dogs too !!


Fetita 1 si Moshu    X8oi

Fetita 1 si Moshu    Zk3d

Fetita 1 si Moshu    Xoz1

moshu is geting blind....the sweety is old


Fetita 1 si Moshu    1y2z

fetita 1 is younger and sweet...i sterilized time back !

Fetita 1 si Moshu    Kbc3


she fondle alot !! Very Happy 


Fetita 1 si Moshu    W03z

Fetita 1 si Moshu    4eaj

Fetita 1 si Moshu    Yzhr


Sus In jos
diana05
Membru Forum Animalutze
diana05


Mesaje : 341
Data de inscriere : 23/10/2012
Varsta : 25

Fetita 1 si Moshu    Empty
MesajSubiect: Re: Fetita 1 si Moshu    Fetita 1 si Moshu    EmptyLun Aug 26, 2013 4:30 pm

catelusii sunt foarte draguti.....da vecina dumneavoastra ma calca pe nervi:|
Sus In jos
 
Fetita 1 si Moshu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Animale care au nevoie de ajutor
» Ne asteapta cea mai grea iarna
» Nevoie urgenta de sange B3 Negativ - fetita nou-nascuta, mama a decedat saptamana trecuta (octombrie 2011)

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Caini :: Caini-
Mergi direct la: