Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
somalia
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 15
Data de inscriere : 30/07/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptyVin Iul 30, 2010 3:34 pm

De cele mai multe ori am crezut ca, in situatii limita ,trebuie sa te descurci singur.A venit momentul,sa nu ma mai pot descurca.Am nenumarate probleme de sanatate.Am renuntat la sanatate ca sa ajut nenumarati caini de toate varstele.Mi-am creat tot felul de probleme in familie .Singura fiinta care m-a ajutat a fost Adriana.Am nevoie de ajutor de orice fel,material si financiar care se pot materializa in hrana si casute pentru 9 caini,3de talie mare iar ceilalti de talie mica si mijlocie.Doar doi au casute noi.Nu am indraznit s-o mai contactez nici pe Adriana.Nu stiu cum sa ma descurc.Pentru11 caini am renuntat la concediu,tratament pentru<<Boala Crohn,diagnostic secundar:Colectomie subtotala cu ileorectoanastomoza si osteoporoza destul de avansata.Acum ma chinui cu catelul care nu vede,si-l tratez cum mi-a sugerat Adriana la indemnul Dl-lui dr.Gaita ,de hepatita .Mi-as fi dorit sa-l vada,dar nu am bani.
Sus In jos
Emigrantul Ion
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 55
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 57

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptyVin Iul 30, 2010 5:44 pm

daca puteti aranja ca acest catel sa ajunga la Ortovet vorbesc eu cu Dr. Gaita si preiau eu costurile pentru tratament.
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptySam Iul 31, 2010 8:11 am



pentru o mai mare credibilitate, posteaza imagini !!!!....daca nu reusesti, trimite-le pe adresa de mail n.noname21@yahoo.com

catelul care nu vede e cel despre care s-a vorbit aici??..... https://animalutze.catsboard.com/forum-f1/un-catel-in-pericol-de-a-orbi-are-nevoie-de-noi-t25.htm
daca da, adu noi informatii !!!...subiectul a ramas in plop, nu de alta, dar pacat de catel....timpul trece in defavoarea lui!
Sus In jos
somalia
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 15
Data de inscriere : 30/07/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptySam Iul 31, 2010 3:28 pm

acesta este catelul bolnav despre care s-a vorbit
Atașamente
Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! AttachmentPICT0273.JPG
Nu aveti permisiunea sa descarcati atasamente aici.
(48 KB) Descarcat de 1 ori
Sus In jos
somalia
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 15
Data de inscriere : 30/07/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Credinta fara fapte este moarta,precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptySam Iul 31, 2010 7:07 pm

Am crezut c-ati inteles ca sunt persoana descrisa de Adriana.Eu nu am avut timp sa invat sa lucrez pe calculator.Poze nu stiu sa trimit.A incercat astazi cineva dar nu a mai mers Internetul.Eu l-am tratat asa cum i-a recomandat D-l dr.Gaita Adrianei .Voi incerca sa vorbesc eu cu D-l dr. la telefon.Poze o sa-i dau Adrianei si poate veni oricand la mine . Nu mi-a trecut vreodata prin minte ca voi folosi calculatorul pentru a cere ceva pentru catei.Astazi am simtit,, o PALMA'' pe care nu cred c-o meritam.vVa rog sa nu mai comentati nimic pentru ca nu merit nici un repros din partea nimanui.
Sus In jos
somalia
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 15
Data de inscriere : 30/07/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptySam Aug 07, 2010 8:45 am

Emigrantul Ion a scris:
daca puteti aranja ca acest catel sa ajunga la Ortovet vorbesc eu cu Dr. Gaita si preiau eu costurile pentru tratament.

V-as fi recunoscatoare daca l-ati salva. Imi cer scuze pt raspunsul intarziat, insa am avut ceva probleme cu internetul.
Da, pot aranja sa vin in Bucuresti cu el, insa mi-ar trebui o programare, sau sa vorbiti dvs cu dr. Gaita si sa-mi comunicati cand anume sa vin.Multumesc mult!
Sus In jos
somalia
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 15
Data de inscriere : 30/07/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptySam Aug 07, 2010 1:07 pm

yoana a scris:


pentru o mai mare credibilitate, posteaza imagini !!!!....daca nu reusesti, trimite-le pe adresa de mail n.noname21@yahoo.com

catelul care nu vede e cel despre care s-a vorbit aici??..... https://animalutze.catsboard.com/forum-f1/un-catel-in-pericol-de-a-orbi-are-nevoie-de-noi-t25.htm
daca da, adu noi informatii !!!...subiectul a ramas in plop, nu de alta, dar pacat de catel....timpul trece in defavoarea lui!

Incerc sa trimit cat de curand pe n.noname21@yahoo.com cateva poze cu catelusii.
Cat despre cel care nu vede... nimic nou. Sper ca de acum incolo sa resusec sa rezolv ceva prin amabilitatea d-lui Ion care a postat mai sus.
Sus In jos
Emigrantul Ion
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 55
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 57

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptySam Aug 07, 2010 6:44 pm

am sa vorbesc cu dr. Gaita si am sa va spun exact cand sa-l duceti la el
Sus In jos
somalia
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 15
Data de inscriere : 30/07/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptyDum Aug 08, 2010 2:54 pm

Multumesc mult
Sus In jos
somalia
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 15
Data de inscriere : 30/07/2010

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptyMier Aug 11, 2010 9:59 pm

somalia a scris:
Multumesc mult
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! EmptyDum Ian 09, 2011 11:42 am

Ce frumusel este dar pt mine toti sunt niste ingerasi. I love you flower
Sus In jos
Continut sponsorizat





Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty
MesajSubiect: Re: Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!   Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa! Empty

Sus In jos
 
Credinta fara fapte este moarta, precum o pasare nu poate zbura cu o aripa!
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Fapte demne de ingeri
» PDL-UL VOTEAZA UCIDEREA ANIMALELOR FARA STAPAN !!!
» Protectie a Animalelor fara o Educatie Corespunzatoare?
» ...un animal fara vina...
» Pro sau contra sterilizare

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Protectia Animalelor-
Mergi direct la: