Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Animalute adoptate....

In jos 
+5
bybycuta
Carmen
yoana
Oana
Violeta Frincu
9 participanți
AutorMesaj
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyJoi Aug 19, 2010 7:09 pm

As fi vrut sa am si poze la deschiderea acestui topic. Din pacate, momentan am doar vesti...bune! Trei dintre catelusele prahovene au fost adoptate ! La fel si trei din cei 8 catelusi brasoveni abandonati intr-o margine de padure...Vom reveni cu amanunte si sper si fotografii...
Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptySam Aug 21, 2010 9:52 am

Si PUFULET a fost adoptat! Doamna Cornelia ne va trimite si poze cu noua familie ....
Sus In jos
Oana
Membru Forum Animalutze
Oana


Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/08/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyDum Aug 22, 2010 8:57 am

Este foarte bine !Ma bucur pentru ei , ca si-au gasit o noua familie si astept cu nerabdare pozele.
Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyDum Aug 29, 2010 2:05 pm

Buna duminica! Trebuie sa stiti ca si in Romania adoptiile inca mai "merg". 6 din cei 8 catelusi abandonati la o margine de padure au fost adoptati... Cum a fost posibil? Va trimit doar trei dintre metodele folosite de mine si profit de ocazie pentru a-i multumi veterinarului DRAGOS TELEANU , intermediarul ultimei adoptii...
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyLun Aug 30, 2010 8:33 am




Animalute adoptate.... Resizeof8puppies

Animalute adoptate.... Resizeofpicture

Animalute adoptate.... Resizeofpicture168

Animalute adoptate.... Resizeofpicture285

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMar Sept 07, 2010 1:27 pm



vesti bune!!!????..nu pot sa cred...carmen ne anunta ca pisicuta ei(pe care o cunoastem de pe ecosapiens!), a fost adoptata!!....deasemenea, si diana, a reusit sa dea un animalut spre adoptie!..poate aflam aici si povetioarele si poze cu noii stapani!


Piti, matzuca din bucuresti, care tocmai si-a schimbat mamica...de la carmen, la o copiluta de 10 ani!!


Animalute adoptate.... Resizeofdscf2331

Animalute adoptate.... Resizeofminisnv33767

Animalute adoptate.... Resizeofminisnv33789

Animalute adoptate.... Resizeofminisnv33790

Animalute adoptate.... Resizeofminisnv33812

Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Vesti despre Piti   Animalute adoptate.... EmptyLun Sept 20, 2010 11:04 am

Multumesc Yoana pentru anunt. Ieri am vorbit cu noul stapan. Pity este bine si s-a acomodat cu noua ei casa,. Ei au 4 camere.Pentru ca au si un catel batran ei au decis sa o tina deocamdata doar in camera fetitei de 10 ani care a ales-o de pe net. Cand d-na Aurelia, mama fetitei Andreea, intra in camera Pity vine la dansa fara sa o cheme si se gudura pe langa dansa si toarce. Deci este bine pisicuta Pity. Are mancare destula si ei o iubesc.
I love you
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Pufulet a fost adoptat   Animalute adoptate.... EmptyLun Sept 20, 2010 11:19 am

Si Pudulet a fost adoptat:

Iata anuntul pentru adoptie :
http://www.adoptiipisici.ro/pufulet-motanel-abandonat-la-ghena-de-gunoi/

Si iata adoptia lui:http:
https://www.youtube.com/watch?v=y927KXK3sDU

Motanelul este bine. Am vorbit la telefon cu adoptatorul . Mai ii trebuie inca o perioada de adaptare. A schimbat cam multe case si pisicilor nu le plac schimbarile.
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Filmulet cu adoptia lui Pufulet   Animalute adoptate.... EmptyLun Sept 20, 2010 11:23 am

Iata filmuletul cu adoptia lui Pufulet:

https://www.youtube.com/watch?v=y927KXK3sDU
I love you
Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Catelusa adoptata, fericita si iubita....   Animalute adoptate.... EmptyMar Oct 12, 2010 5:58 am

Buna dimineata! Numele meu este MAYA....Am fost abandonata, impreuna cu cei 7 fratiori ai mei , la o margine de padure brasoveana ! Am plans, ne-am rugat si am sperat....Am fost salvati ! Iar dupa ce am crescut maricei am fost adoptati ! Ea este mamica mea ! Sunt mandra pentru ca ma iubeste si ma rasfata...Sper sa am curand vesti si de la fratiorii mei. Pana atunci va pup si nu uitati : la orice colt de bloc, la fiecare margine de padure, langa majoritatea tomberoanelor sunt zilnic abandonati catelusi, ca si NOI....Nu ii ignorati ! Cu totii avem nevoie de VOI ! Cu drag, din drag, MAYA....
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMier Oct 13, 2010 4:14 pm

Animalute adoptate.... Resizeof03092010

Animalute adoptate.... Resizeof03092010002

Animalute adoptate.... Resizeof03092010003

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptySam Noi 06, 2010 10:40 am

carmen a reusit sa mai faca o pisicuta fericita!!...iata si frumoasa "familie" adoptatoare !..le uram succes iar pisicutei, sa-si bucure "parintii" cu nazdravaniile si veselia ei!

Animalute adoptate.... Resizeofangelicabebesit

Animalute adoptate.... Resizeoftitaangelicasib
Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Suzi a plecat ....acasa!   Animalute adoptate.... EmptyDum Noi 07, 2010 11:11 am

Buna duminica! Si pisicuta SUZI, de la Breaza, a fost adoptata! La Ploiesti.....
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyDum Noi 07, 2010 1:11 pm



sa speram ca suzi si "familia" se vor bucura reciproc, pana la adanci batranete !!..si , de ce nu, poate ca pana atunci mai aflam vesti despre ei !



Animalute adoptate.... Resizeofsuzi

Animalute adoptate.... Resizeofsuzi

Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Fanel a acum acasa la el !   Animalute adoptate.... EmptyDum Noi 14, 2010 8:18 am

O alta pisicuta din Breaza si-a gasit o familie in judetul Prahova : FANEL e acum acasa la el !
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyDum Noi 14, 2010 5:17 pm

deocamdata, fanel este in bratica, la caldurica! Smile



Animalute adoptate.... Resizeoffanel

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMier Dec 01, 2010 7:02 pm

pentru ca tot e azi 1 decembrie(2010), prima zi de iarna calendaristica dar si cu pamantul acoperit de nea, avem si o veste buna....pentru mine si micii blanosi: mititeii de pe adoptii-- bobita maro si dovlecelul supraponderal-- si-au gasit stapani !!...speram sa fie fericiti in noile familii, si sa-si faca datoria de...catei !

avem si ceva poze: Bobita in calatorie de adoptie, pe mainile viitoarei mici stapane !

Animalute adoptate.... Adoptie

Animalute adoptate.... Adoptie1

Animalute adoptate.... Adoptie2

Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Ochi albastri in decembrie 2010   Animalute adoptate.... EmptyMier Apr 13, 2011 8:35 am

Un alt pisoias din Breaza a fost adoptat anul trecut... Uneori noii stapani ne tin la curent cu evolutia lor. Si suntem fericiti sa primim si sa privim astfel de vesti minunate.
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyDum Apr 17, 2011 2:48 pm



Animalute adoptate.... Resizeofcopyof281120103


Animalute adoptate.... Resizeofimagine1431

Sus In jos
bybycuta
Membru Forum Animalutze
bybycuta


Mesaje : 27
Data de inscriere : 16/11/2010
Varsta : 27
Localizare : Moinesti , Bacau

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: vai...   Animalute adoptate.... EmptyMar Mai 03, 2011 1:20 pm

ce mumushele sunt tooooooate animalutele. Bravo lor. Meritau sa fie adoptate !!!! cheers cheers cheers cheers bounce bounce bounce bounce
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMier Mai 04, 2011 2:32 pm

Zici ca este un bibelou superb. Razz
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyDum Mai 29, 2011 10:17 am



Animalute adoptate.... Resizeofsnv30084

Animalute adoptate.... Resizeofsnv30085

Animalute adoptate.... Resizeofsnv30089

Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyDum Mai 29, 2011 10:26 am

Catelusii adoptati sunt foarte frumosi dar si OAMENII care i-au luat acasa sunt la fel. Chiar minunati!...Sper sa mai avem vesti despre ei pentru ca imaginile de mai sus (felicitari Carmen!) sunt graitoare: in Romania animalutele sunt dorite si iubite!
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Despre cateii adoptati   Animalute adoptate.... EmptyDum Mai 29, 2011 11:05 am

Parca imi pare rau ca nu am avut 30 de astfel de catei sa pot multumi pe toti care au dorit sa adopte catei. Au fost multe cereri.
Iata si cateva filmulete cu adoptatorii puilor:

Primul pui, mascul, negru cu maro:
https://www.youtube.com/watch?v=vNb5D1Pyp0U

Al doile pui , fetita, metis de labrador, foarte deschis cu labutele cu sosete albe: . . https://www.youtube.com/watch?v=ZgqiQpA5ekU

Al treilea pui, femela, Tasha, galbena cu putin negru:
https://www.youtube.com/watch?v=CpwBIW6jw7Q

Al patrulea pui, mascul, galben cu putin negru:
https://www.youtube.com/watch?v=sL7gXLL-y7c





I love you
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Alt pui de catel abandonat si adoptat   Animalute adoptate.... EmptyMier Iun 08, 2011 3:09 pm

Ieri un pui de catel, femela , foarte mic a fost abandonat infasurat intr-un tricou de copil, in fata unei garsoniere.
Am pus anunt de adoptie pe www. adoptiicaini.ro si imediat ce a aparut anuntul am si primit cereri pentru adoptie.
Iata anuntul de adoptie si adoptia:
Anuntul pentru adoptie: http://www.adoptiicaini.ro/pui-de-catel-abandonat/
Adoptia: https://www.youtube.com/watch?v=ilrTcbGm-Rc
I love you
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyVin Iun 24, 2011 5:16 pm

Cat de draguta este .. Ce suflet poate avea acea fiinta care l-a lasat??
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Partea cea buna   Animalute adoptate.... EmptySam Iun 25, 2011 11:00 am

Partea cea mai buna este ca foarte repede a fost adoptata si au mai fos si alte cereri. Din pacate sunt multe animalute abandonate in Romania si foarte putini sunt cei care stiu ce se poate face ca ei sa fie oferiti spre adoptie.
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMar Iun 28, 2011 7:39 am




Animalute adoptate.... Resizeofcarmen

Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMar Iun 28, 2011 1:25 pm

Ce micut eeee!!!!!1 I love you I love you
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMar Iun 28, 2011 1:50 pm

un pufulete Very Happy Very Happy
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMier Iul 13, 2011 6:45 pm



si pe minunatia de steluta (cu carare pe mijloc Smile ) a trimis-o carmen la casuta ei....tinerii acestia frumosi, cred ca o vor iubi asa cum merita !

Animalute adoptate.... Resizeofsnv30181

Animalute adoptate.... Resizeofsnv30182

Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyVin Iul 15, 2011 12:48 pm

Pisicute asta seamana la culoarea blanitei cu pisicul bunicii mele acealeasi trasaturi! Razz
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: In atentia administratorului   Animalute adoptate.... EmptyMier Iul 27, 2011 10:42 am

Am vazut ca administratorul a rearanjat subiectele. Acesta cu animalute adoptate este aici la Animalute pentru adoptie. Deci ar trebui mutat acest subiect la sectiunea ''Animalute adoptate''
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Despre pisicuta Steluta   Animalute adoptate.... EmptyMier Iul 27, 2011 10:46 am

Stapanii lui steluta m-au contactat si telefonic si prin mail sa imi spuna ca asteluta s-a incadrat foarte repede si bine in noul ei camin . Steluta este cuminte si fericita! Si stapanii sunt foarte incantati de ea. Deci adoptia Stelutei a fost una foarte reusita. reusita.
I love you

Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMier Iul 27, 2011 12:16 pm

Speram sa fie asa toate!! I love you I love you I love you
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Catelusa Steluta a fost adoptata   Animalute adoptate.... EmptyJoi Aug 04, 2011 7:33 pm

Iata adoptia:
https://www.youtube.com/watch?v=jGjZYY6rDRE

Animalute adoptate.... Snv30358450x600



Slava Domnului!
I love you
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Noutati despre Steluta   Animalute adoptate.... EmptySam Aug 06, 2011 2:33 pm

Am fost contactata de d-na Lili, stapana lui Steluta, care se numeste de azi Bety. Catelusa a fost dusa la curte la mama d-nei Lili. Are acum un loc pe veranda casei, deci in interior, si iese afara doar cand doreste ea. Nu a facut in casa ci a iesit afara sa isi fac nevoile. La mine in casa si la d-na Lili la bloc de asemenea asta a fost o mare problema . De aceea d-na Lili a decis sa o duca la curte. I-a cumparat un cos mare pentru a fi culcusul ei . In cos i-a pus o pernita pe care a dormit deja o noapte.
in curand vom avea si poze cu Bety la d-na Lili si la mama ei.
Doamne ajuta!
I love you
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Poze cu Steluta-Bety la noii stapani in Bucuresti   Animalute adoptate.... EmptyDum Aug 07, 2011 7:30 pm

Acesta este fiul d-nei Lili si are 14 ani si el este cel care a vrut neaparat pe Steluta si a insistat foarte mult ca isi doreste aceasta catelusa
Animalute adoptate.... Dsc02267640x480



Animalute adoptate.... Dsc02264640x480

Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 68
Localizare : Bucuresti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Piky a fost adoptat   Animalute adoptate.... EmptyLun Aug 22, 2011 2:56 pm

Am fericita placere sa va anunt ca Piky, catelul, a fost adoptatat. Din pacate nu am poze. Piky a ajuns bine, la curte cu o familie de tineri cu doi copii. Am vorbit cu stapana si mi-a spus ca a alergat si s-a jucat tare fericit in toata casa parca ar fi fost acolo de cand e lumea. Amandoi copii il iubesc. Piky este cel din partea stanga din poze. Iata-l si singur :

Animalute adoptate.... Piky360x480



Slava Domnului!
I love you
Sus In jos
Violeta Frincu
Membru Forum Animalutze
Violeta Frincu


Mesaje : 316
Data de inscriere : 08/06/2010
Varsta : 56
Localizare : Italia

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: DOLLY   Animalute adoptate.... EmptyLun Noi 14, 2011 3:08 pm

This are dolly

She come from Romania and she have 3 legs

She are adopt to Nees and Thea

She are happy now


Povestea, pe scurt, a unei cateluse cu ... trei picioruse adoptata din Romania de catre prietenii nostri THEA si NEES. Si noi ne bucuram pentru DOLLY si ii dorim o viata lunga si fericita in Olanda.

Hello Thea! Hello Nees!
Congratulations for You and for your doggie.
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMar Noi 15, 2011 12:54 pm

Dolly

Animalute adoptate.... Foto961



I love you I love you
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMar Noi 15, 2011 1:02 pm

Foarte pufoasa si frumoasa.
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMar Noi 15, 2011 4:15 pm

Si dragalasa...
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... EmptyMier Noi 16, 2011 5:06 am

Ce scumpica ee!!! Razz Razz Razz Razz I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





Animalute adoptate.... Empty
MesajSubiect: Re: Animalute adoptate....   Animalute adoptate.... Empty

Sus In jos
 
Animalute adoptate....
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu
» DONATIE DE CARNE PT. ANIMALUTE
» Angora turceasca
» Animale care au nevoie de ajutor
» animalute pe mijlocul strazilor !!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Animalutze adoptate-
Mergi direct la: