Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 adopt pisicuta satu mare

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
claudia

claudia


Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34

adopt pisicuta satu mare Empty
MesajSubiect: adopt pisicuta satu mare   adopt pisicuta satu mare EmptyDum Oct 31, 2010 2:42 pm

Buna,sunt din Satu-Mare si as vrea sa adopt o pisica.Mi-as dori sa fie cat mai mica ca sa o pot obisnui cat mai repede cu noul ei camin.Am mai avut o pisicuta,tot adoptata si din pacate a murit...am dus o la mama mea pt ca eu am plecat din tara si nu stiu ce a facut de a inceput sa i se umfle in zona gatului.a dus-o la medic si a operat o la stomac pentru ca a zis doctorul ca are cva in stomac...si la gat nu a mai apucat sa o opereze pentru ca noaptea a murit....era pisicuta care imi inveselea mereu ziua.dimineata abea astepta sa se ridice sotul meu din pat sa ii poata ea ocupa locul...astept msj la adresa de e-mail barbus_claudya@yahoo.com
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

adopt pisicuta satu mare Empty
MesajSubiect: Re: adopt pisicuta satu mare   adopt pisicuta satu mare EmptyDum Oct 31, 2010 2:56 pm

bine ai venit, pe forum, claudia!

ai intrat pe topicul copiilor Smile cati ani ai? ...atunci cand dam un animalut, ne intereseaza si destinatarul...daca esti micuta,, trebuie sa fie si parintii de acord, ok?....stim cu totii ca mititeii iubesc animalele, de multe ori le adopta, insa parintii, nefiind intrebati, ii pot abandona din nou!

pisici de dat sunt pe aici...sper sa intre cat mai repede cineva sa-ti raspunda! In orasul meu, am vazut o pisica adulta, foarte blanda, care-si face veacul pe langa un magazin-farmacie veterinara, sau pe langa alte "obiective" de unde mai primeste papa sau cate o vorba buna!...tare mi-as dori sa o salvez si sa-i gasesc stapan bun...as da-o si sterilizata, daca e cineva interesat de o pisicuta adulta iubitoare si alintata!...daca te-ar interesa, sa-mi spui!

catel nu vrei? Embarassed
Sus In jos
claudia

claudia


Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34

adopt pisicuta satu mare Empty
MesajSubiect: Re: adopt pisicuta satu mare   adopt pisicuta satu mare EmptyLun Noi 08, 2010 3:15 pm

imi cer mii de scuze:)) sunt noua pe aici si fara sa imi dau seam am scris la topicul copiilor=))nu sunt chear mica=)).oricum am adoptat deja,nu o pisicuta ci doua,nu am vrut sa le despart...
Sus In jos
claudia

claudia


Mesaje : 9
Data de inscriere : 31/10/2010
Varsta : 34

adopt pisicuta satu mare Empty
MesajSubiect: Re: adopt pisicuta satu mare   adopt pisicuta satu mare EmptyMier Noi 10, 2010 8:39 am

imi pare rau ca l am postat unde nu trebuie Sad .daca cineva poate sa ma ajute sa il sterg....eu am incercat si nu am reusit No .
Sus In jos
Continut sponsorizat





adopt pisicuta satu mare Empty
MesajSubiect: Re: adopt pisicuta satu mare   adopt pisicuta satu mare Empty

Sus In jos
 
adopt pisicuta satu mare
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Adopt pui de pisica
» Roemanie handicap cat are adopt into holland
»  Motanelul Vasilica
» Povestirile lui BOBO
» Atentie mare la cine dati cainii !!!!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Cereri de adoptie-
Mergi direct la: