Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
newlailashelter




Mesaje : 1
Data de inscriere : 01/01/2011

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyMar Ian 04, 2011 10:16 am

Sămbătă 8 ianuarie 2011 între orele 11 şi 16, la intrarea Ghe. Şincai a parcului Tineretului, colectăm mâncare pentru căţei. Ea va ajunge la cele câteva sute de suflete din adăpostul "Laila".Cu această ocazie facem un apel pentru a ajuta caţeii cu pături, prosoape, cuverturi, pentru a-i proteja de frigul iernii.
Fiţi alături de căţeii din "Laila" in acest inceput de an.
Oricine poate ajuta, oferind o conservă, câteva bobiţe, sau anunţând cât mai mulţi prieteni sau colegi. Orice gest contează.
Vă mulţumim din suflet.

Adina- 0721430848
Andrei- 0723546467
Mihai- 0764712462
Olimpia- 0786738015
newlailashelter@gmail.com


Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Re: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyMar Ian 04, 2011 4:28 pm



buna, "laila" !...multi nu suntem din bucuresti...am auzit de acest adapost, fapt pentru care, daca vrei sa-ti fie lumea alaturi, lasa un cont bancar...in lei si euro...cine poate, sa faca donatii oricat de mici, pentru ca stiu, putinul fiecaruia se face mult !

daca vrei sa ne arati si imagini cu animalutele nevoiase, trimite-le pe acest mail, pentru redimensionare si postare ! n.noname21@yahoo.com

mult succes !
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Re: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyMier Ian 05, 2011 2:34 pm



iata si multimea de sufletele cu...patru labute...imaginea sutelor de ochisori de dincolo de gratii mi-a rascolit inima...stiu ca aceste sufletele asteapta ajutor caci de unde atat hrana, medicatie si...mangaiere !?...de la noi, toti...cate putin de la fiecare...sunt multi, dar mai stiu ca sunt iubiti si pentru fiecare capusor se gaseste cate o mana pentru mangaiere....
cine poate, sa le fie alaturi...am primit aceste imagini, dar asteptam si un cont bancar, "laila" !!...poate reusesc sa pun si eu ceva in cont, saptamana urmatoare....cei de departe, nu vor putea aduce din cele ce aveti voi nevoie, dar s-ar putea strange o suma care sa mai acopere din urgente...



Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Resizeoffoto1

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Resizeofpozapentrucolec

Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Offffffffffffffffff!   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyDum Ian 09, 2011 10:31 am

Vai bietii catelusi!Ce multi sunt si sunt asa de frumusei.Mititeiiii de ei. Sad
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Re: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyLun Ian 10, 2011 3:53 pm



ce ati reusit sa strangeti???

n-ati postat un cont bancar...pacat ! (oricum, nu e prea tarziu nici acum)
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Re: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyMar Ian 11, 2011 3:20 pm

Sunt multi catei...dar spatiul nu este prea mic???
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Re: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyMar Ian 11, 2011 5:09 pm

Pai cam se vede ca e cam mic. Rolling Eyes
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Re: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. EmptyMier Ian 12, 2011 1:22 pm

Da.....dar macar au un adapost:(
Sus In jos
Continut sponsorizat





Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty
MesajSubiect: Re: Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.   Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''. Empty

Sus In jos
 
Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cateii din adapostul din Saucesti
» Cateii din adapostul din Saucesti
» Alte animalute din Bucuresti care au nevoie de ajutor...
» Animale care au nevoie de ajutor
» GOZH Romania

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Adaposturi, Asociatii, Organizatii, Persoane Fizice-
Mergi direct la: