Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Primul centru de adopții din România

In jos 
+2
yoana
Dorotea
6 participanți
AutorMesaj
Dorotea
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 67
Data de inscriere : 11/06/2010

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  EmptyJoi Oct 18, 2012 8:34 am

Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Re: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  EmptyJoi Oct 18, 2012 4:40 pm


da, foarte frumos...si prezentatoarea simpatica foc !...delia parvu nu e de la GIA ?

antena 1 merita felicitari aici..daca mai multe televiziuni ar mediatiza astfel de emisiuni, atunci sansa animalutzelor ar fi mai mare !
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Re: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  EmptyJoi Oct 18, 2012 5:11 pm

foarte frumos!
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Centru de adoptii   Primul centru de adopții din România  EmptySam Oct 20, 2012 6:25 am

Eu nu pot sa vad nimic .
Ma intereseaza pentru cele doua cateluse pe care nu le-am dat inca. Poate este vorba de asociatia Portico???
Acolo nu se pot duce caini , am vorbit deja cu Florian Fugasin directorul general. Ei au un protocol strict impus de finantatori si nu se pot duce in Uzunu alti caini decat cei prinsi de hingerii in colaborare cu ei. Sunt extenuata cat de mult am muncit cu acesti doi puiuti. De acea nu am mai intrat pe forum, sunt extrem de suparata ca nu reusesc sa le dau.
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Re: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  EmptySam Oct 20, 2012 6:40 am

In final am reusit sa vad ceva. NIMENI nu poate duce acolo catei. ORICE asociatie nu primeste la targurile, centrele organizate de ei alti catei decat cei aflati in protectia lor. Am incercat sa duc la aociatii catei pentru a fi oferiti spre adoptie dar am primit raspunsuri de genul: ''Suntem peste cap de cateii aflati deja la noi si daca dvs veniti cu cainii dvs. atunci noi nu mai putem sa ii dam pe ai nostri'. sau raspunsuri de acelasi gen.
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Re: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  EmptySam Oct 20, 2012 2:21 pm

ce trist Sad Sad !
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Re: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  EmptySam Oct 20, 2012 2:59 pm

da uf Sad
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Re: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  EmptyDum Oct 21, 2012 5:05 am

Crying or Very sad
Sus In jos
Continut sponsorizat





Primul centru de adopții din România  Empty
MesajSubiect: Re: Primul centru de adopții din România    Primul centru de adopții din România  Empty

Sus In jos
 
Primul centru de adopții din România
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» GOZH Romania
» Animale care au nevoie de ajutor
» Asociatia "Sufletul Meu" Comanesti
» Adoptii/Donatii animalutze
» Adoptiile din Romania in strainatate

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Adaposturi, Asociatii, Organizatii, Persoane Fizice-
Mergi direct la: