Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Pisicuta petrolista !

In jos 
+3
alexandra nica
Spinu Patricia
yoana
7 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Oct 06, 2011 2:51 pm


aceasta mâţă e petrolista de 2 ori: mai intai ca are o blanita gri-petrol si mai apoi ca a fost pescuita dintr-o unitate petroliera !
m-am trezit cu ea urland de mama focului in curte, adusa de sotul meu...arata ca un arici...sau ca un dievolutz !! Laughing avea blanita tepoasa si "fixata" in uleiuri si petrol, asa cum dormise ascunsa pe cine stie unde, pe la petrolisti....sotul meu mi-a spus ca i se paruse ca auzise cu o zi inainte , parca, un mieunat slab...probabil ca abia fusese abandonata...insa adoua zi, rupta de frig si foame, cum a auzit glas de om venit la serviciu, a si iesit de prin ascunzatori, direct inainte usii unde lucreaza sotul meu, tipand din toti plamanii....si uratica asemeni unui dievolutz...sotul meu a placut-o din prima, spunand ca a sesizat cu cata ardoare isi cerea drepturile !! Laughing

si uite asa, m-am ales cu o mâtuca uratica...insa, dupa ce am spalat-o de 2 ori intr-o seara si inca o data a doua zi, iata ce a iesit de sub stratul de uleiuri si petrol !!!!...e o fetita super frumusica deparazitata...de fapt, la cat petrol avea pe ea, nici nu avea purici !! Laughing
oricum , a facut baita cu sampon antideparazitar si a luat pastiluta de viermi, prima doza !...acum are si curelusa de puricei, care are si rol de.....frumusete !

frumusica se ofera cu putina zestre si cu promisiunea achitarii sterilizarii, la un an ! (sau poate pana atunci, se mai arata vier pfoten-ii prin zona, si o "rezolvam" gratis" )!

acusic urmeaza pozele !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Oct 06, 2011 3:03 pm

Si eu am sa va spun ceva.Care s-au gandit ca vor lua pisicuta aceasta sa se razgandeasca pentru ca in sfarsit am sa-mi iau un animalut!Si eu voi lua mica pisicuta petroliera!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Peste o saptamana vineri dupa scoala sau mai seara cred! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Deabea astept sa o iau si sa fie numai a mea!Propiul meu animalut la apartament!!!!!!!!!!!!Se pare ca am convinso pe mama!In sfarsit!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing I love you I love you Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz I love you I love you I love you tongue Sunt sigura ca am sa o educ si ca am sa ma inteleg cu ea!!! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Oct 06, 2011 3:04 pm

Deja i-am pregatit zgardute si i-am facut foarte multe hainute! Very Happy Very Happy Very Happy Razz Razz I love you
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Oct 06, 2011 5:27 pm

pisicuta petrolista deja se gandeste ca exista Dumnezeu !!! Razz ia uite aici, ce te asteapta , Patricia !!


Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0017

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0018

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0019

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0023

ahhhh, ce somn poate sa-mi fie ...si blitzul asta ma cam deranjeaza !!!!

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0029

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0032

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0034

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0035

Pisicuta petrolista ! Resizeofsany0040

Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Oct 06, 2011 5:40 pm

ESTE PUTIN SALBATICA Question MI SE PARE MIE SAU VA SCUIPA. Mad
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 07, 2011 3:58 am

Nu!In poza aceea casca este doar jucausa este superba o ador la nebunie si mamei mele ii place! Razz Razz Razz Razz Razz I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 07, 2011 12:51 pm

chiar ca e o scumpica I love you
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 07, 2011 1:10 pm

Stiu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Razz Razz Razz
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 07, 2011 4:16 pm

ce norocoasa esti!!
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 07, 2011 5:30 pm

Da dar cu mare greutate am convinso pe mama! geek
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 6:42 am

eee..... pana la urma bine ca a fost de acord Very Happy
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 9:26 am

Lazar Catalina98 a scris:
ce norocoasa esti!!

cred ca mai norocoasa e micuta petrolista...apropos !...inca nu are un nume... Smile patri, cum o vei chema?...ca sa stiu sa incep s-o obisnuiesc...

miaunica nu e deloc salbatica !!!....nu a stat mult abandonata, asa ca nu a avut timp sa se salbaticeasca...este o alintatura sufocanta...poate fi folosita si pe post de guler !! Laughing
si....creste intr-o zi , cat altii in 7 !!!...e mancacioasa foc si intr-adevar, daca nu primeste atunci cand cere delicat, devine fioroasa !!! Twisted Evil dupa ce papa si bea laptic de sete, o apuca zbenguiala...da, atunci e bine sa fii in preajma ei, s-o mai temperezi !!! Laughing Laughing Laughing te implici la joaca, Laughing o obosesti cat poti de bine, Laughing si apoi adoarme tolanita ca o prunca !!!
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Feicitari!   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 10:13 am

Felicitari Patricia ca ai reusit sa iti convingi parintii sa iei un animalut. Sa sti ca toate pisicile se obisnuiesc fff repede la litiera, mai ales cand sunt mici.
Si Yoana si tie felicitari pentru salvarea acestui sufletel!
I love you
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 10:17 am

Deabea astept o sa fie superb si o sa ma joc zi si noapte dar o sa si invat iam promis mamei mele si o sa-i culeg parul pe care l-a lasat in fiecare zi!Cat despre nume nu prea stiu cared ca o sa fie DAISY!Stiu ca se invata repede pt ca la fosta mea casa avem un motanel si are voie afara mereu dar nu pera face afara ci in cutiuta lui cu nisip si a facut din prima acolo! Razz Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 1:33 pm

este o scumpete de pisoias!o vreau si eu I love you I love you I love you dar am deja 4:D
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 1:54 pm

Chiar daca nu aveai nici un pisoias nu ti-o dadeam1 tongue tongue tongue geek
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 2:29 pm

....Eu daca eram in locul tau..ti-o dadeam Sad
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 08, 2011 2:37 pm

Eu nu!! geek geek lol! tongue tongue tongue Razz Very Happy
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyDum Oct 09, 2011 6:34 am

ce scumpika este Razz Very Happy
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyLun Oct 10, 2011 4:31 pm



petrolista e din ce in ce mai pufoasa si mai....jucausa....adica foarte jucausa...ii place sa se joace si in...litiera !!! Laughing Twisted Evil
orice lucrusor din casa poate deveni instantaneu o ...jucarie Laughing

nu raspunde la "Daisy"...asa ca, o denumesc "mâţă!... Razz
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyLun Oct 10, 2011 5:28 pm

Foarte tare.Acum s-a imbolnavit catelul meu si nuj ce sa-i fac.
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyLun Oct 10, 2011 5:31 pm

As vrea sa o iau eu ca nu am nici-un papis mic.Daca mai gasiti petroliste sa ma anuntati ca vreau si eu una.
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Sfat   Pisicuta petrolista ! EmptyLun Oct 10, 2011 5:48 pm

alexandra nica a scris:
Foarte tare.Acum s-a imbolnavit catelul meu si nuj ce sa-i fac.
Daca nu sti ce sa ii faci singurul lucru care poti sa il faci este sa il duci la veterinar.
I love you
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyLun Oct 10, 2011 5:59 pm



fetelor si doamnelor...acesta este topicul petrolistei !!...alexandra, creeaza un nou topic pe sectiunea "Caini" si reda acolo simptomele catelului...cum se manifesta...pune si poze...(cu postarea am rugat-o pe patricia sa te ajute)....e posibil sa mai avem si noi idei cam ce poate fi, din experienta !...insa pe un alt topic !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyMar Oct 11, 2011 4:02 am

O sa am de munca cu mica pisicuta dar o sa reusesc eu cumva si sa vad poate la mine o sa se invete cu Daisy!
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Oct 13, 2011 2:20 pm

Super...patri abea astept sa o vad! I love you
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Oct 13, 2011 2:41 pm

daca o sa ne lese... Sad
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 14, 2011 2:34 pm

Am luat-ooooo!! Este o dulceata de pisicuta prima data era speriata s-a bagat sub dulap i-am incalzit niste lapte baut o gramada!Am puso pe pat si parca vroia sa doarma sa asezatlanga mine si torcea apoi am luat mingiuca primita cadou si a inceput joaca bine!Pana acum se joaca de nu mai poate am si pozeee!
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 14, 2011 2:41 pm

Pisicuta petrolista ! 20111014171722.th
Pisicuta petrolista ! 20111014171601.th
Pisicuta petrolista ! 20111014171543.th
Pisicuta petrolista ! 20111014171518.th
Pisicuta petrolista ! 20111014171512.th
Pisicuta petrolista ! 20111014171446.th
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyVin Oct 14, 2011 5:10 pm



pentru ca imaginile sa se vada mai mari, trebuie sa dati un dublu clik pe poza !!

da, confirm...mâţulica a fost "ridicata" Laughing Laughing Laughing si am si observatcat de dor ii este de mine Sad aici a ramas un gol, iar ea nu mai poate de bine !!! Razz

dar ia sa vedem noi niste dovezi concludenete :


mitza in drum spre adoptie, inhibata de teama...de teama de a nu fi iar abandonata la vreun colt de strada...

Pisicuta petrolista ! Resizeof14102011695

si, mitza pe maini bune !!!

Pisicuta petrolista ! Resizeof14102011696

Pisicuta petrolista ! Resizeof14102011697

Pisicuta petrolista ! Resizeof14102011698

mitzuca va fi o domnisorica de apartament, de aceea, a primit cadouri: o litiera de la mine, si papa, un castronel de fetitze (e cu putin rosu) si jucarele, de la GOZH !! Very Happy

Pisicuta petrolista ! Resizeof14102011700

la timpul potrivit, pisicutza ve fi sterilizata...ma voi ocupa personal de asta !




Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 15, 2011 4:46 am

ce dulce e I love you I love you I love you e tare scumpica
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 15, 2011 4:46 am

patri.... cand mi-o arati si mie Very Happy
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 15, 2011 6:01 am

Pai nu stiu dupa zi de scoala ea acum face nazbatii si cerceteaza tot mai ales se baga pe sub pat si sub mobila inca e putin speriata dar mai putin!
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Oct 15, 2011 12:54 pm

Very Happy ii place mamei tale?
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyDum Oct 16, 2011 6:27 am

Da!! Razz Razz I love you I love you
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyDum Oct 16, 2011 9:49 am

e bine atunci Very Happy Very Happy
Sus In jos
stefanyafelea
Membru Forum Animalutze
stefanyafelea


Mesaje : 680
Data de inscriere : 21/09/2011
Varsta : 26
Localizare : Bacau Moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyDum Oct 16, 2011 11:08 am

e asa de draguta o iubesc Razz
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyDum Oct 16, 2011 4:25 pm

......vreau sa o vad si eu.Sad dar e frig
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyLun Oct 17, 2011 11:05 am

Dar ce varsta are?
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyMier Oct 26, 2011 7:49 am



pisulina ta are cred, in jur de 4-5 luni...

patri, ar fi interesant sa ne spui (mai ales pentru cei care inca sunt timizi in a adopta un animalutz), care sunt bucuriile si prolemele intampinate pana acum??...tu nu ai mai avut pana acum in grija un patrupedut, asa ca, spune-ne la ce te asteptai si ce ai obtinut?...care sunt bucuriile pe care ti le face mitulina dar si cu ce probleme te lupti ?...
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyMier Oct 26, 2011 11:27 am

Bucuriile pe care mi le face ea sunt multe ma bucur ca este cu mine cel mai mult!Probleme pe care le face nu prea sunt este cuminte nu s-a suit deloc pe perdele nu are treaba cu papucii dar m-a zgariat de multe ori cand ma jucam cu ea!O problema pt MINE ar fi ca doarme doar pe mine nu vrea sa doarma altundeva insa temporar i-am facut un culcus si doarme acolo pana voi strange bani sa iau un culcus adevarat si foarte frumos ca ea! I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you I love you Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyMier Oct 26, 2011 3:06 pm

am vazut-o si eu... e foarte frumoasa I love you si jucausa
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyMier Oct 26, 2011 3:42 pm

Foarte! Razz I love you I love you I love you I love you I love you O iubesc la infinit!
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Noi 05, 2011 11:40 am

Se pare ca pe maini mi-a facut multe desene!! Twisted Evil
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Noi 05, 2011 3:51 pm

nu numai tu te pricepi la desenat ... ci si daisy Very Happy Very Happy
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptySam Noi 05, 2011 3:57 pm

Asa este si de cate ori ma vede desenand vine imediat si se uita!Bine se mai joaca cu creionul cand il misc! Razz Razz Razz Razz I love you
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyDum Noi 06, 2011 6:47 am

Very Happy Very Happy Very Happy o sa o faci pictorita
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Noi 10, 2011 1:09 pm

Se pare ca am gasit solutia dormitului noaptea!!De fapt profesoara de religie mi-a spus sa nu o las sa doarma ziua si asa am facut.De 3 zile dorm lnistita fara sa ma trezeasca.Toata noaptea doarme cu mine si nu se trezeste decat cand ma trezesc si eu adica cand ma scol sa merg la scoala pe la 06:40!!!
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Noi 10, 2011 1:24 pm

Asa e si mitzi a mea dar eu o las in pace fiind ca eu am un somn adanc dupa o zi grea de scoala si nici nu o aud si simt cand se joaca.De obicei are program la 5 dimineata ea se joaca.
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! EmptyJoi Noi 10, 2011 5:24 pm

Pisica mea mare doarme toata ziua... Se mai joca un pic , mai sta , se mai alinta si iar doarme... Asta e programul ei Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pisicuta petrolista ! Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! Empty

Sus In jos
 
Pisicuta petrolista !
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» Cea mai batranica pisicuta !!!
» Ketty , pisicuta mea.
» Pisicuta insarcinata
» Pisicuta Biluta ! :3
» Animalute adoptate....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Animalutze adoptate-
Mergi direct la: