Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Pisicuta petrolista !

In jos 
+3
alexandra nica
Spinu Patricia
yoana
7 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyJoi Oct 06, 2011 2:51 pm

Rezumarea primului mesaj :


aceasta mâţă e petrolista de 2 ori: mai intai ca are o blanita gri-petrol si mai apoi ca a fost pescuita dintr-o unitate petroliera !
m-am trezit cu ea urland de mama focului in curte, adusa de sotul meu...arata ca un arici...sau ca un dievolutz !! Laughing avea blanita tepoasa si "fixata" in uleiuri si petrol, asa cum dormise ascunsa pe cine stie unde, pe la petrolisti....sotul meu mi-a spus ca i se paruse ca auzise cu o zi inainte , parca, un mieunat slab...probabil ca abia fusese abandonata...insa adoua zi, rupta de frig si foame, cum a auzit glas de om venit la serviciu, a si iesit de prin ascunzatori, direct inainte usii unde lucreaza sotul meu, tipand din toti plamanii....si uratica asemeni unui dievolutz...sotul meu a placut-o din prima, spunand ca a sesizat cu cata ardoare isi cerea drepturile !! Laughing

si uite asa, m-am ales cu o mâtuca uratica...insa, dupa ce am spalat-o de 2 ori intr-o seara si inca o data a doua zi, iata ce a iesit de sub stratul de uleiuri si petrol !!!!...e o fetita super frumusica deparazitata...de fapt, la cat petrol avea pe ea, nici nu avea purici !! Laughing
oricum , a facut baita cu sampon antideparazitar si a luat pastiluta de viermi, prima doza !...acum are si curelusa de puricei, care are si rol de.....frumusete !

frumusica se ofera cu putina zestre si cu promisiunea achitarii sterilizarii, la un an ! (sau poate pana atunci, se mai arata vier pfoten-ii prin zona, si o "rezolvam" gratis" )!

acusic urmeaza pozele !
Sus In jos

AutorMesaj
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyVin Noi 11, 2011 5:02 am

Pai da pentru ca pisica ta este mai batrana si ea nu prea se mai joaca asa de mult dar a mea este pui si numai joaca vrea!!
Sus In jos
Lazar Catalina98
Membru Forum Animalutze
Lazar Catalina98


Mesaje : 1174
Data de inscriere : 06/05/2011
Varsta : 25
Localizare : Moinesti , Judetul Bacau

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyVin Noi 11, 2011 11:28 am

Da... am si una pui ( aproape un an)... Care numai se joaca
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyLun Noi 28, 2011 1:58 pm

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128153217
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128153210
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128153207
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128152826
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128152804
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128152501
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128152450
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128152413
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128152400
Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 20111128152356
Sus In jos
alexandra nica
Membru Forum Animalutze
alexandra nica


Mesaje : 1310
Data de inscriere : 26/08/2011
Varsta : 28
Localizare : Moinesti

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyLun Noi 28, 2011 2:04 pm

E o superbitate de matulina.
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyLun Noi 28, 2011 2:13 pm

Stiu am facut poze cand se uita pe geam vreun sfert de ora si cand sta la chiuveta si in cada in baie acol se pune mereu!
Sus In jos
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyLun Noi 28, 2011 3:39 pm

Laughing

mitulina asta e o scumpete !!!...ti-am mai spus ca incepeti sa semanati una cu alta, nu??

insa ai grija la geamul deschis !!!!!...nu e gluma !...acusic s-ar putea sa intre in calduri, poate prin iarna si daca va gasi geamul deschis, o pierzi, sigur !
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyLun Noi 28, 2011 4:45 pm

La iarna geamul deschis nu prea cred si stau cu ochii numai pe ea de obicei stau la geam cu ea in serile in care ma plictisesc cu becurile stinse si ma iut afara cu ea iar cand vede un caine sau aude ceva zgomotos tup inauntru!
Sus In jos
Spinu Patricia
Membru Forum Animalutze
Spinu Patricia


Mesaje : 1626
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 25
Localizare : jud.bacau moinesti

Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 EmptyLun Noi 28, 2011 4:46 pm

Dar nu am inteles cum adica incep sa seman cu ea? I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Pisicuta petrolista !   Pisicuta petrolista ! - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Pisicuta petrolista !
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Cea mai batranica pisicuta !!!
» Ketty , pisicuta mea.
» Pisicuta insarcinata
» Pisicuta Biluta ! :3
» Animalute adoptate....

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Animălutze pentru adoptie :: Animalutze adoptate-
Mergi direct la: