Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 Hrana pentru animale, gratis !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
Dorotea
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 67
Data de inscriere : 11/06/2010

Hrana pentru animale, gratis ! Empty
MesajSubiect: Hrana pentru animale, gratis !   Hrana pentru animale, gratis ! EmptyDum Iun 27, 2010 2:15 pm

Am gasit pe un site, un meniu:

http://www.totulgratis.com/Hrana-Animale/

trei anunturi de oferta gratuita pentru pisici si caini:
◦Mancare pentru caini (100 grame) oferita de whites-premium.com
◦Primeste CADOU pachetul de ingrijire pentru puiul tau de catel!
◦Primeste CADOU pachetul de ingrijire pentru puiul tau de pisica!

oferta vorbeste despre cantitati mici, dar poate unora le-ar prinde bine si atat;


Sus In jos
paganel
Vizitator




Hrana pentru animale, gratis ! Empty
MesajSubiect: Re: Hrana pentru animale, gratis !   Hrana pentru animale, gratis ! EmptySam Oct 23, 2010 10:29 am

chiar prinde bine pe vremuri de criza. eu nu stiam le-am scris. am doua animalute, un catel de 6 ani si o pisicuta de 4 luni. sa speram ca vor si trimite mancarica
Sus In jos
Oana
Membru Forum Animalutze
Oana


Mesaje : 44
Data de inscriere : 03/08/2010

Hrana pentru animale, gratis ! Empty
MesajSubiect: Re: Hrana pentru animale, gratis !   Hrana pentru animale, gratis ! EmptyJoi Oct 28, 2010 10:56 am

Cred ca mai mult e vorba despre cei ce au animale de pe strada si le ingrijesc..sau nu?
Sus In jos
claudia btzt
Membru Forum Animalutze
claudia btzt


Mesaje : 2085
Data de inscriere : 05/11/2010
Varsta : 26
Localizare : moinesti,jud bacau.

Hrana pentru animale, gratis ! Empty
MesajSubiect: Re: Hrana pentru animale, gratis !   Hrana pentru animale, gratis ! EmptyVin Dec 03, 2010 3:38 pm

Unui animal cred ca-i prinde si 10 g de mancare.Dar nu numai asta ii trebuie.II trebuie sa adapost si dragoste.
Sus In jos
Carmen
Membru Forum Animalutze
Carmen


Mesaje : 596
Data de inscriere : 11/06/2010
Varsta : 67
Localizare : Bucuresti

Hrana pentru animale, gratis ! Empty
MesajSubiect: Hrana pentru animale   Hrana pentru animale, gratis ! EmptyDum Ian 09, 2011 12:44 pm

Cei 7 pui ai mei mananca pana li se umfla burtile de stau sa crape. Daca le dai in continuare de mancare se bat pe mancare. Sa nu mai spun de cateii adulti. Asa ca as ruga pe cine cunoaste posibilitati, retete de hrana ieftina si consistenta si modalitati de procurare/ preparare. Cu 10 grame poti grani o gainusa si asta doar o data . Ori cateii trebuie sa manance zilnic. Pot spune asta pentru ca stiu exact de cat are nevoie sa manace un caine care traieste pe strada in frig. Astept informatii.
I love you
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hrana pentru animale, gratis ! Empty
MesajSubiect: Re: Hrana pentru animale, gratis !   Hrana pentru animale, gratis ! Empty

Sus In jos
 
Hrana pentru animale, gratis !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Alte animalute din Bucuresti care au nevoie de ajutor...
» Colecta de hrana pentru adapostul ''Laila''.
» Protectia animalelor - legislatia comunitara
» Daca vor animale,de ce le tin afara?
» Unii oameni tin la animale...

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: Informaţii Utile-
Mergi direct la: