Forum Protectia Animalelor
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Forum Protectia Animalelor

BINE ATI VENIT !!!
 
AcasaAcasa  PortalPortal  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  
"Animalele împart cu noi privilegiul de a avea suflet."

 

 aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu

In jos 
+11
ADMIN
mioara
claudia btzt
raluca
adriana
Spinu Patricia
bybycuta
Dorotea
Emigrantul Ion
Violeta Frincu
yoana
15 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
yoana
MODERATOR FORUM
yoana


Mesaje : 1427
Data de inscriere : 07/06/2010

aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu    aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 EmptyLun Iul 19, 2010 7:58 pm

Rezumarea primului mesaj :

multi spun ca oamenii acestia sunt nebuni...daaaa...sunt....adica suntem!...nu stiti ca si geniile sunt vazuti ca nebuni?...dar nebunia aceasta o intelegem doar noi, cei ce traim in inima, drama animalutelor vesnic flamande si bolnave....spuneam odata, ca mila fata de suferinta necuvantatoarelor e o cruce pe care ne-am asumat-o ...ne doare cand vedem, iar ochii nu ne dau voie sa trecem indiferenti...stim ca nu mai putem, dar...hai sa-l mai ajutam si pe acesta, uite ce trist e !...si uite asa, spatiul si asa modest, se umple de animalute nevoiase. Dar deodata, vine EA....cruda realitate...saracia!...e prea tarziu acum sa mai refuzam, e prea tarziu sa luptam cu ea!...dar poate, rugandu-ne, acolo, sus, , undeva, deznadejdea e auzita!...si vom mai incerca, pana aceste sufletzele, de om si animalute, impreuna, vor primi speranta....pentru ca o cheama Speranta!!!...

Speranta si animalutele ei au nevoie de noi...sunt aproape de prapastia disperarii!..

Speranta , desigur, in simplitatea ei, nu are un cont bancar...dar o putem ajuta, trimitand hrana pt animale, sau banuti, pe adresa postala!!! : MIU ANA SPERANTA
LOC. PIRSCOV
JUD. BUZAU

IAR TEL. ESTE AL NEPOATEI SALE: 0762328920

POATE REUSIM SA LE FIM ALATURI...EI SUNT ACOLO....NE ASTEAPTA....

priviti, si marturisiti ca inima voastra a batut un pic mai repede!

aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Resizeofpicture324


aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Resizeofpicture370

aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Resizeofpicture371

aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Resizeofpicture372


aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Resizeofpicture374

aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Resizeofpicture379



Sus In jos

AutorMesaj
adriana
Membru Forum Animalutze



Mesaje : 105
Data de inscriere : 15/06/2010
Localizare : Braila

aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu    aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu  - Pagina 2 EmptySam Iul 14, 2012 9:47 am

yoana a scris:

nici nu mai stiu ce sa zic,, adriana...ne luptam si noi aici cu atat de multe greutati...si cheltuieli, desigur...

si ar mai fi ceva...speranta are calculator !!...cazurile ei trebuie nu doar mediatizate ci continuata si evolutia lor ...oamenii care doneaza vor sa stie si ...sa vada !! dar stii deja povestea, nu vreau sa mai repet !


stiu,yoana,iti trimisesem si poze cu catelul,si inca un motan bolnav,am gasit si eu animalute bolnave dar nu indraznesc sa mai scriu,oricum am calc.in continuare stricat,merge cind vrea,si al Sperantei e stricat,au varsat pisicile apa pe el si de atunci nimeni nu reueste sa il repare...
Sus In jos
 
aproape de prapastia disperarii: animalutele sperantei miu
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
 Subiecte similare
-
» Alte animalute din Bucuresti care au nevoie de ajutor...
» Animale care au nevoie de ajutor
» De ce iubim animalutele!!!
» Animalutele din cartierul meu
» Viata la tara si animalutele de care am grija

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Forum Protectia Animalelor  :: DESPRE ANIMALUTZE :: Adaposturi, Asociatii, Organizatii, Persoane Fizice-
Mergi direct la: